توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 63920
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۶
فرماندار کرمانشاه:
تعداد نامزدهای حوزه انتخابیه کرمانشاه به 64 نفر رسید
تعداد نامزدهای حوزه انتخابیه کرمانشاه به 64 نفر رسید
فرماندار کرمانشاه گفت: تعداد نامزدهای حوزه انتخابیه شهرستان کرمانشاه به 64 نفر رسیده است.

فضل الله رنجبر در گفت و گو با ایسنا، اضافه کرد: تاکنون 26 نفر از کاندیداهای حوزه انتخابیه شهرستان کرمانشاه از ادامه حضور در انتخابات انصراف داده‌اند و هم اکنون 64 نفر نامزد شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس در این حوزه انتخابیه هستند.

رنجبر سپس با اشاره به آمادگی کامل شهرستان کرمانشاه برای برگزاری انتخابات مجلس یازدهم، گفت: با تدابیر اندیشیده شده برای برگزاری انتخابات هیچ مشکلی حوزه انتخابیه شهرستان کرمانشاه نداریم.

فرماندار کرمانشاه ادامه داد: در شهرستان کرمانشاه 600 شعبه ثابت و سیار در نظر گرفته شده و نزدیک به 10 هزار نفر عوامل اجرایی عهده دار کار اخذ رای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خواهند شد.

رنجبر با بیان اینکه به همراه داشتن شناسنامه برای رای دادن ضروری است، گفت: اگرچه به همراه داشتن کارت ملی هم اهمیت دارد، اما در صورت به همراه نداشتن کارت ملی، داشتن کد ملی برای رای دادن کفایت می کند.

وی در ادامه با اشاره به اتمام مهلت قانونی تبلیغات کاندیداهای انتخابات دوم اسفند در ساعت هشت صبح فردا(اول اسفند)، گفت: پس از اتمام مهلت قانونی تبلیغات هیچ یک از کاندیداها و هواداران آنها اجازه تبلیغات ندارند و انتظار می رود همه قانون را رعایت کنند.

رنجبر با اشاره به اقدام برخی از کاندیداها و هواداران آنها نسبت به دیوار نویسی، گفت: دیوار نویسی کاندیداها خلاف قانون تبلیغات است و دادستانی این تخلفات را رصد و با متخلفان برخورد می کند.

فرماندار کرمانشاه سپس حضور پرشور مردم در انتخابات را خنثی کننده توطئه های دشمنان عنوان و ابراز امیدواری کرد: در این دوره از انتخابات شاهد حضور حداکثری کرمانشاهیان در پای صندوق‌های اخذ رای باشیم.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark