توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 58971
پنجشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۵
تامین امنیت مکان‌ها با دوربین‌های مداربسته پاناسونیک
تامین امنیت مکان‌ها با دوربین‌های مداربسته پاناسونیک
وجود امنیت در تمام جنبه‌های زندگی امری بسیار مهم و غیرقابل‌انکار است. به‌کارگیری افرادی جهت نگهبانی از مکان موردنظر می‌تواند تا حدودی امنیت فضا را تامین کند، اما آیا نیروی انسانی می‌تواند تمامی محدوده را به صورت همزمان کنترل کند؟ اینجاست که باید به فکر راه‌حلی مناسب‌تر بود تا علاوه بر کاهش هزینه‌ها، بتوان امنیت را به بهترین نحو حفظ کرد.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام ایده‌آل گستر، دوربین مداربسته پاناسونیک یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین دستگاه‌های مداربسته است که می‌تواند امنیت محل زندگی یا کار شما را تأمین کند. در ادامه با ما همراه باشید تا با اهمیت حفظ امنیت با استفاده از دوربین‌های مداربسته آشنا شوید:

سرقت یکی از رایج‌ترین جرایمی است که در تمام دنیا اتفاق می‌افتد. چطور می‌توان با این معضل مقابله کرد؟ یکی از راهکارهای مؤثر برای کاهش سرقت، از بین بردن فرصت‌های مناسب برای سارقان است. یکی از راه‌کارها برای پیشگیری از سرقت نصب دوربین مداربسته است. وجود دوربین‌ها می‌تواند یک عامل مهم جهت جلوگیری از انجام جرایمی مانند سرقت باشد. مجرم احتمالی قبل از انجام سرقت مکان را بررسی خواهد کرد و با مشاهده دوربین ممکن است تصمیم خود را تغییر دهد و محل دیگری که ضریب امنیت پایین‌تری دارد را برای ارتکاب جرم انتخاب کند. طبق آمارها در کسب‌وکارهای کوچک، نصب دوربین مداربسته سرقت‌های درونی و بیرونی را تا ۵۰% کاهش می‌دهد.

باوجوداینکه مهم‌ترین کارایی دوربین‌های مداربسته حفظ امنیت مکانی است که در آن نصب می‌شوند، اما در هر مکان نصب دوربین‌های مداربسته برای هدفی خاص انجام می‌پذیرد.

برای مثال بهره‌وری نیروی کار یک از مهم‌ترین دغدغه‌های واحدهای تجارتی و صنعتی است. دستگاه‌های امنیتی مداربسته می‌تواند به مدیر مجموعه کمک کند تا در هر مکانی از وضعیت کارمندان و چگونگی کارکرد آن‌ها آگاه شود.

استفاده از دوربین مداربسته عموماً در کارخانه‌هایی که دارای دستگاه‌های خودکار هستند به جهت نظارت بر کارکرد درست دستگاه‌ها و همچنین برای شناسایی سریع مشکلات تجهیزات که ممکن است به وجود آید، به کار می‌رود.دوربین‌های مداربسته از نظر امنیت اجتماعی نیز بسیار موردتوجه هستند. اپراتورهای نظارت‌کننده بر تصاویر دستگاه‌های مداربسته امنیتی می‌توانند در هنگام مشاهده فردی که به علت بیماری و یا بر اثر یک حادثه به کمک احتیاج دارد با مراکز اورژانس، پلیس یا آتش‌نشانی تماس بگیرند. این امکان، می‌تواند به عنوان یکی از مزایای مهم دستگاه‌های نظارتی به شمار رود.

با توجه به اهمیت دستگاه‌های امنیتی نظارتی، باید برای هر مکان از مدل متناسب با شرایط آن بهره برد و نمی‌توان یک نوع دوربین را در هر مکانی نصب کرد. انتخاب نوع دوربین مداربسته، با توجه به شرایط جایگاه قرارگیری و نوع کاربری آن متفاوت خواهد بود. همچنین محل قرار گیری دوربین برای پوشش‌دهی حداکثر، بسیار مهم است. برای انتخاب مدل دوربین مداربسته مناسب و همچنین بهترین مکان جهت نصب آن بهتر است با کارشناسان این حوزه مشورت کنید.

دوربین‌های مداربسته مدرن امروزی دارای انواع و مدل‌های گوناگونی هستند که به صورت کلی به دو دسته دوربین مداربسته آنالوگ و دوربین مداربسته تحت شبکه تقسیم می‌شود.

پاناسونیک به عنوان یکی از پیشگامان صنعت دوربین‌های نظارتی، محصولات باکیفیت بالایی در دسته تجهیزات نظارتی و امنیتی تولید می‌کند. پکیج‌های دستگاه‌های امنیتی پاناسونیک به‌سادگی نصب و راه‌اندازی می‌شوند و با وجود نمایندگی‌های زیاد در سراسر جهان، خدمات پشتیبانی قوی در دستگاه‌های مداربسته ارائه می‌دهد.

شرکت ایده آل گستر یکی از عرضه‌کنندگان معتبر انواع مختلف مدل‌های دوربین‌های مداربسته به عنوان نمایندگی پاناسونیک در ایران فعال است و تمامی محصولات خود را همراه با یک سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش عرضه می‌کند. علاوه بر دستگاه‌های مداربسته شرکت ایده آل گستر در زمینه فروش و نصب سانترال، فکس، تلفن‌های بی‌سیم و رومیزی و ویدئو پروژکتور فعال است.
Share/Save/Bookmark