توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 63308
دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۶
۲۱ واحد تولیدی در شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه به بهره‌برداری رسید؛ اشتغال‌زایی ۲۴۰ نفر
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه گفت: در ۹ ماه امسال ۲۱ واحد تولیدی با اشتغال‌زایی ۲۴۰ نفر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان کرمانشاه به بهره‌برداری رسیده است.
به گزارش خط نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، بیژن کردستانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در 9 ماه امسال 21 واحد تولیدی و صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان با سرمایه‌گذاری 384 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسیده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه عنوان کرد: با بهره‌برداری از این واحدها برای 240 نفر شغل ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه 10 مورد از این صنایع در گروه صنایع شیمیایی بوده است گفت: سه واحد در بخش کانی غیرفلزی، سه واحد صنایع فلزی، دو واحد صنایع غذایی، دو واحد صنایع نساجی و یک واحد در بخش خدمات بوده است.

کردستانی با اشاره به اینکه هم اکنون 477 واحد صنعتی و تولیدی در شهرک‌ها و نواحی استان کرمانشاه وجود دارد که به بهره‌برداری رسیده‌اند افزود: سرمایه‌گذاری این واحدها بیش از 10 هزار و 815 میلیارد ریال است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه گفت: اشتغال‌زایی این واحدها را نیز 9343 نفر است.

کردستانی بیان کرد: در 9 ماه امسال 77.3 هکتار از اراضی شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان در قالب 150 قرارداد به متقاضیان واگذار شده است.

وی افزود: از این میزان واگذاری زمین 70 قرارداد با وسعت بیش از 44 هکتار مربوط به فصل پاییز بوده که نسبت به بهار و تابستان رشد داشته است.
Share/Save/Bookmark