توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 65405
چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۳
رییس پلیس راه استان:
۶۰۰ خودرو "برگشت" داده شدند/ تمام ورودی‌های کرمانشاه تحت کنترل است
رییس پلیس راه استان کرمانشاه اظهار کرد: از زمان شروع طرح محدودیت های ترافیکی تاکنون ۶۰۰ خودرو برگشت داده شدند.
۶۰۰ خودرو "برگشت" داده شدند/ تمام ورودی‌های کرمانشاه تحت کنترل است
سرهنگ محمد مرادی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به شروع طرح محدودیت های ترافیک از ساعت ۱۲ روز دوشنبه (۱۲ آبان)، گفت: از همان زمان شروع طرح لایه های کنترلی ایست و بازرسی در سه ورودی کرمانشاه-همدان، کرمانشاه-خسروی و کرمانشاه-سنندج مستقر شدند.

وی افزود: در این طرح ورود خودروهای پلاک غیربومی به استان ممنوع بوده و از طرفی خروج خودروهای پلاک بومی از استان نیز ممنوع است و لایه های ایست و بازرسی با حساسیت این موضوع را رصد می کنند.

رییس پلیس راه استان کرمانشاه تصریح کرد: علاوه بر اینها تمام محورهای فرعی ورودی به استان هم با استقرار موانع مسدود شده است.

مرادی تصریح کرد: از زمان شروع اجرای طرح تاکنون ۶۰۰ دستگاه خودرو عودت داده شده‌اند.

وی افزود: علاوه بر این با توجه به جریمه ۵۰۰ هزار تومانی برای متخلفین این طرح تاکنون ۴۳ دستگاه خودرو اعمال قانون شده‌اند.

رییس پلیس راه استان کرمانشاه با تقدیر از همکاری مردم در اجرای این طرح گفت: خوشبختانه خود مردم همکاری خوبی داشته و شاهد کاهش ترددها بوده ایم و امیدواریم اندک افرادی هم که رعایت نمی کنند برای حفظ جان و سلامت خود و دیگران رعایت قانون را کرده و از ترددهای غیرضروری خودداری کنند.

وی با اشاره به استمرار اجرای این طرح تا ساعت ۲۴ روز جمعه (۱۶ آبان) ابراز امیدواری کرد، مردم کماکان همکاری لازم را با نیروهای پلیس راه داشته باشند.
Share/Save/Bookmark