توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 58999
شنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۹
شیطان در جمرات
شیطان در جمرات
به گزارش گروه سیاسی خط نیوز؛ امروز با اقدام امریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، شیطان بزرگ در جمرات یکپارچه ی ملت ایران قرار گرفت .تمامی انقلابیون دنیا و حتی جریانات داخلی‌ای که همواره سنگ این جرثومه‌ی پلید را به سینه می‌زدند خود را مکلف دانستند به سمت این هبل بزک شده و شیطان در نقاب رفته، سنگ تکفیر خود را پرتاب کنند .
اما زفتار غلط آمریکا علیه آسمانی‌ترین فرزندان ایران چند نتیجه داشت:
اول اینکه، امریکا منفور تر ، قانون شکن تر، مفتضح تر و رسواتر شد .
دوم‌اینکه هیچ شخص و یا جریان داخلی حتی غرب زده ها نمیتوانند همسو با امریکا باشند و همبستگی کلانی بین انقلابیون دنیا و مردم ایران بروز و اراده مقابل با آمریکا را مستحکم‌تر از گذشته نمود .
سوم اینکه نیروهای امریکایی در خوف و هراس هم احتیاج جدی به پوشکهای بهداشتی خواهند داشت و موج ناامنی و هراس بر انان غالب و میزان انتحار و خودزنی و خودکشی در نظامیان حاضر در منطقه امریکا افزایش خواهد یافت و نیروهای در مسیر آمریکا برای انقلابیون مسلمان طعمه های خوبی بوده و فرصتی برای عرض اندام انقلابیون دنیاست.
چهارم: هیچ نز نقاط تحت سیطره سنت کام برای ارتش تروریست امریکا امن نخواهد بود و ابهت پوشالی این مجسمه شرارت بر باد خواهد رفت
و پنجم‌اینکه سپاه همیشه پاسدار انقلاب دردل همه مظلومان و مستضعفان عالم بیشتر جا خواهد گرفت زیرا در مقابل یک ارتش تروریستی ایستاده و می ایستد ..

دیوانگان کاخ سفید هنوز ضرب شست فرزندان‌خمینی را نیازموده اند ..دنیا همه اش طبس خواهد شد..
محمد حسین .ترکمن
Share/Save/Bookmark