توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 49105
شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۸
برانکو: وقتی پنالتی‌های ما گرفته نمی‌شود ناخودآگاه ذهینت‌ها تغییر می‌کند
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس مدعی شد در دیدار این تیم مقابل نفت تهران سه پنالتی واضح تیمش گرفته نشده است.
برانکو: وقتی پنالتی‌های ما گرفته نمی‌شود ناخودآگاه ذهینت‌ها تغییر می‌کند
به گزارش خط نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز (شنبه) پرسپولیس در جمع خبرنگاران در خصوص دیدار مقابل نفت تهران اظهار داشت: طبیعی است هر تیمی مقابل پرسپولیس بازی می‌کند، بسیار باانگیزه است و مقابل ما هم فراتر از امکانات و توانی که دارد، ظاهر می‌شود.

وی در ادامه افزود: نفت در بازی دیروز چیزی برای از دست دادن نداشت و با حل شدن مشکلاتش به مصاف ما آمد. البته در این بازی داور سه پنالتی مسلم برای پرسپولیس نگرفت و این موضوع کاملاً واضح بود. دو خطای پنالتی توسط بازیکنان حریف روی بازیکنان ما انجام شد و در دقایق پایانی هم توپ به دست مدافع نفت خورد و داور از این خطای پنالتی هم گذشت.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اظهارنظر یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه داوری‌ها این ذهنیت را به وجود آورده است که گویا برخی در سازمان لیگ و فدراسیون نمی‌خواهند پرسپولیس قهرمان لیگ شود، یادآور شد: من به این مسائل کاری ندارم، اما وقتی در یک بازی سه پنالتی به نفع تیم ما گرفته نمی‌شود ناخودآگاه ذهنیت‌ها تغییر می‌کند و ممکن است آدم هر فکری را بکند.

برانکو در باره عدم حضور گادوین منشا و فرشاد احمدزاده در تمرین پرسپولیس و اینکه وضعیت آنها به کجا خواهد کشید، خاطرنشان کرد: من هر دو بازیکن را به خاطر بی‌انضباطی که مرتکب شدند در اختیار باشگاه قرار دادم و کمیته انضباطی باشگاه هر واکنشی نشان دهد، همان را اجرا می‌کنیم.
Share/Save/Bookmark