توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 52525
سه شنبه ۱۲ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۹
خونین شهر تشنه است!
بحران آب درخوزستان جز سوءمدیریت مسئولان داخلی هیچ دلیلی نمی‌تواند داشته باشد
در خیانت اغتشاشگران سفارشی از جمله منافقین منفور به مردم هم شکی نیست؛ آنها که با اسلحه به تیراندازی پراکنده شبانه در سطح شهر پرداخته و اموال عمومی را تخریب می کنند. حساب منافقان آدمکش جداست اما خشم مردمی که حتی در آب خوردن و هوای تنفس هم مشکل دارند طبیعی است و باید در قبال آنها حداکثر مدارای ممکن توسط نیروهای انتظامی انجام شود.
بحران آب درخوزستان جز سوءمدیریت مسئولان داخلی هیچ دلیلی نمی‌تواند داشته باشد
به گزارش خط نیوز به نقل از پایگاه 598؛ بحران آب در خوزستان به عنوان یکی از پرآب‌ترین استان های کشور جز سوءمدیریت مسئولان داخلی هیچ دلیلی نمی تواند داشته باشد. در کوتاهی مسئولان با تحمیل وضعیت مشقت بار به مردم خوزستان و بی توجهی طولانی مدت به منتقدان دلسوز درباره بحران آب کشور شکی نیست؛ پس از ادامه تلاش های اورژانسی برای حل فوری و کامل مسئله خرمشهر و آبادان باید آنها که غفلت کرده اند، شناسایی و تأدیب یا اخراج شوند، از کوچکترین کارمند تا وزیر کشور، و افراد و افکار شایسته و کارآمد جایگزین شوند.

اعتراضات مردمی به بحران آب و همه مسائل کشور می بایست از سال ها قبل شروع می شد و هیچگاه متوقف نشود! این اعتراضات اجتماعی که امروز برخی خرده مسئولان را برای بهبود وضعیت آب خرمشهر مجبور به تجویز کار فشرده و حتی سه شیفته کرده، و احتمالا دولت را وادار به ترمیم کابینه خواهد کرد، در حل مسائل دیگر و بیشتر هم جواب خواهد داد!

در خیانت اغتشاشگران سفارشی از جمله منافقین منفور به مردم هم شکی نیست؛ آنها که با اسلحه به تیراندازی پراکنده شبانه در سطح شهر پرداخته و اموال عمومی را تخریب می کنند. برخورد با عوامل آشوب های این چنینی یکی از پیش نیاز های فراهم کردن شرایط امن اعتراضات مردمی است. حساب منافقان آدمکش جداست اما خشم مردمی که حتی در آب خوردن و هوای تنفس هم مشکل دارند طبیعی است و باید در قبال آنها حداکثر مدارای ممکن توسط نیروهای انتظامی انجام شود.

خباثت اسرائیل را هم مردم تشخیص می دهند؛ شمر زمان که بی شرمانه به مردم ایران وعده حل بحران آب می دهد و با بهانه بمب اتمی و ولخرجی ماجراجویانه! به فعالیت هسته ای ایران حمله میکند اما راه حل اصلی‌اش نیروگاه آب شیرین کن هسته ای است، هرچند اینجا نیز ساده لوحی برخی مسئولین و اقشاری از جامعه عامل اصلی این غفلت استراتژیک است که امیدواریم تداوم نداشته باشد.
Share/Save/Bookmark