توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 63398
پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۸
رئیس هیات فوتبال کرمانشاه:
پولی برای اعزام تیم هیات به رقابت‌های لیگ دسته اول فوتسال نداریم
پولی برای اعزام تیم هیات به رقابت‌های لیگ دسته اول فوتسال نداریم
رئیس هیات فوتبال استان کرمانشاه با اشاره به عدم حضور تیم هیات فوتبال کرمانشاه در رقابت‌های هفته شانزدهم لیگ دسته اول فوتسال کشور، گفت: چون پولی نداشتیم و اسپانسری هم پای کار نیامد، نتوانستیم تیم را برای دیداری که در این هفته داشت، اعزام کنیم.

علی محبی زنگنه در گفت و گو با ایسنا، بابیان اینکه تیم فوتسال هیات کرمانشاه باید در این هفته از رقابت‌های لیگ دسته اول برابر تیم هتل کاج مشهد قرار می‌گرفت، عنوان کرد: از آنجایی که این دیدار به میزبانی مشهد برگزار می‌شد و هزینه اعزام تیم هم بالا بود، نتوانستیم هزینه‌ها را تامین و تیم را اعزام کنیم.

وی تصریح کرد: طبق برآوردهایی که کرده بودیم، تنها اعزام این تیم با هواپیما بصورت رفت و برگشت و بدون احتساب هزینه‌های اسکان و تغذیه نزدیک به 20 میلیون تومان پول نیاز داشت که هیات از پس چنین هزینه‌ای بر نمی‌آید.

رئیس هیات فوتبال کرمانشاه تاکید کرد: از هفته قبل با چند اسپانسر وارد مذاکره شدیم و تلاش کردیم آنها را برای حمایت مالی از این تیم جذب کنیم، اما بی فایده بود.

وی اضافه کرد: برای بازی هفته قبل این تیم که برابر شهرداری قزوین و به میزبانی کرمانشاه بود، هزینه‌ها توسط هیات پرداخت شد، اما برای اعزام تیم به مشهد توانایی مالی نداشتیم.

محبی زنگنه یادآورشد: اگر این تیم در یک دیدار دیگر در رقابت‌های لیگ دسته اول فوتسال حضور پیدا نکند، به لیگ دسته سوم سقوط می‌کند، برای همین تمام تلاشمان را بکار می‌گیریم تا برای دیدار بعدی این تیم که 29 دی برگزار می‌شود، یک اسپانسر بگیریم.

دیدار بین دو تیم فوتسال کرمانشاه و هتل کاج مشهد از سری رقابت‌های هفته شانزدهم لیگ دسته اول فوتسال کشور قرار بود عصر دیروز(24 دی) در مشهد برگزار شود که به دلیل عدم حضور تیم کرمانشاه نتیجه این دیدار 3 بر صفر به نفع تیم مشهدی اعلام شد.

تیم فوتسال کرمانشاه با این باخت در پایان هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتسال با 18 امتیاز در رده هفتم جدول گروه خود قرار دارد.
Share/Save/Bookmark