توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 64784
دوشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۹
ساعت کاری ادارات استان کرمانشاه تغییر کرد
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه، از تغییر ساعت کار دستگاه‌های اجرایی با هدف کاهش مصرف انرژی و رعایت الگوی مصرف برق خبر داد.
ساعت کاری ادارات استان کرمانشاه تغییر کرد
«افشین کریمی» روز یکشنبه به ایرنا افزود: به استناد مصوبه هیات وزیران و تاکید استاندار در خصوص تغییر ساعات کار ادارات در فصل گرما و با توجه به درخواست شرکت توزیع نیروی برق به منظور استفاده بهینه و مدیریت موثر پیک بار مصرف برق، ساعات کار ادارات، سازمان ها، بانک ها و دستگاه های اجرایی استان به استثنای (بیمارستان ها، مراکز خدمات رسان، درمانی، امدادرسانی، آتش نشانی و... ) از روز دوشنبه ۳۰ تیر تا ۲۰ مرداد ۹۹ از ساعت ۷:۱۵ دقیقه تا ۱۳ و پنجشنبه ها از ساعت ۷:۱۵ تا ۱۲ اعلام می شود.

او گفت: مدیران به منظور کاهش مصرف و گذر از پیک بار مصرف برق در فصل گرما ترتیبی اتخاذ نمایند تا با رعایت سایر مفاد مصوبه ابلاغی به ویژه تنظیم دمای محیط کار به حداقل ۲۵ درجه سانتیگراد تمامی وسایل سرمایشی و روشنایی بعد از ساعات کاری از مدار خارج و بر حسن اجرای برنامه، دقت و نظارت لازم به عمل آورند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه نیز به ایرنا اعلام کرد که در این استان سالانه تنها ۲۰ روز با مشکل کمبود برق روبه رو هستیم و برای تامین آن نیاز به همراهی مردم داریم.

«امیدعلی مراتی» افزود: براساس برآوردهای انجام شده هر سال تابستان ۲۰ روز که شدت گرما و افزایش پیدا می کند ما با کمبود برق روبرو هستیم و این کمبود مربوط به چهار ساعت در روز که جزء ساعات پیک مصرف و گرما است می شود و در دیگر ساعات مشکلی وجود ندارد.

استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت ساکن در ۳۴ شهر و ۲ هزار و ۵۹۵ روستا، ۷۷۰ هزار مشترک برق دارد.
Share/Save/Bookmark