توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 50284
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۳
توهین اخیر روحانی خارج‌نشینان را هم عصبانی کرد
مجری‌های BBC هم از روحانی کلافه شدند
توهین‌های اخیر رئیس جمهور نه تنها حامیان داخلی، بلکه مجری‌ها و کارشناسان بی ‌بی سی فارسی را هم که عموما هوای اعتدالیون داخل ایران را دارند، نیز کلافه کرده است!
مجری‌های BBC هم از روحانی کلافه شدند
به گزارش خط نیوز به نقل از جهان نيوز: توهین‌های اخیر رئیس جمهور نه تنها حامیان داخلی، بلکه مجری‌ها و کارشناسان بی ‌بی سی فارسی را هم که عموما هوای اعتدالیون داخل ایران را دارند، نیز کلافه کرده است!

به گزارش جهان نيوز، مهدی پرپنچی، مجری و تهیه کننده رادیوی فارسی بی بی سی فهرستی از توهین های رئیس جمهور را توییت کرده است.

از سوی دیگر رضا حقیقت نژاد از کارشناسان ارشد این رسانه انگلیسی نیز جملات توهین آمیز روحانی را بازنشر کرده و کنایه ای هم به روش اعتدالیون برای تکذیب اظهاراتشان زده است.

در خباثت مجرهای و کارشناسان بی بی سی فارسی بحثی نیست ولی اینکه ادبیات توهین آمیز روحانی این روزها هیچ خریداری ندارد، بسیار قابل تامل است. ادبیاتی که نشان می دهد دفاع از روحانی را برای حامیان سینه چاک او نیز سخت کرده و توجیهه ای برای آن در افکار عمومی نمی توانند پیدا کنند. همچنانکه هنگامه شهیدی از مشاورین سابق یکی از سران فتنه که سابقه حضور در انگلیس را نیز دارد، طی توییتی به اظهارات روحانی واکنش نشان داده است.او خطاب به روحانی گفته است: "مخالفان دولت کم عقل نیستند، کم عقلی از من بود که مردم و منتقدانتان توصیه کردم به شما رای بدهند"

اما در این بین سواستفاده و ماهیگیری محمود صادقی و شاید به نوعی انتقام وی از روحانی و اعتدالیون هم جالب توجه است.
محمود صادقی بدون در نظر گرفتن اظهارات توهین آمیز خاتمی در ایام ریاست جمهوری اش درباره منتقدین و حتی دانشجویان مخالف، تلاش کرده با قیاس دو جمله گلچین شده طعنه سنگینی به روحانی و اعتدالیون اطرافش بزند.
Share/Save/Bookmark