توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 65404
چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۳
برای مقابله با شیوع کرونا
قلیانسراهای کرمانشاه تعطیل می‌شوند
فرماندار کرمانشاه از تعطیلی تمامی قلیانسراهای شهر کرمانشاه برای مقابله با شیوع کرونا خبر داد.
قلیانسراهای کرمانشاه تعطیل می‌شوند
فضل الله رنجبر در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: امروز(۱۴ آبان) تمامی قلیانسراهای شهر کرمانشاه از محدوده رودخانه چمبشیر گرفته تا طاق بستان شامل پارک های غربی و شرقی، برای مقابله با شیوع کرونا و کمک به قطع زنجیره انتقال بیماری پلمب می شوند.

رنجبر با اشاره به پلمب قلیانسراها با حضور اکیپ های نظارتی با حضور نمایندگان فرمانداری، اتاق اصناف، اداره صنعت، معدن و تجارت و اجرائیات شهرداری و با پشتیبانی و حضور نماینده دادستان، گفت: به صاحبان قلیانسراها هشدار داده می شود که به هیچ عنوان نسبت به فک پلمب واحدهای خود اقدام نکنند، چون اگر چنین موردی دیده شود نسبت به جوش کردن درب واحد اقدام خواهد شد.

فرماندار کرمانشاه در ادامه اشاره ای هم به ممنوعیت برگزاری مجالس عزا و عروسی در محدوده شهرستان کرمانشاه برای مقابله با شیوع کرونا داشت و گفت: با هماهنگی های انجام شده با بخشداری ها، دهیاری ها و پاسگاه‌ها از برگزاری مجالس ختم جلوگیری خواهد شد، چون مجالس عزا یکی از کانون های مهم شیوع بیماری کرونا هستند.

وی همچنین از خانواده ها خواست تا به هیچ عنوان برای برگزاری مجالس شادی و ازدواج در این اوضاع و احوال کرونایی برنامه ریزی نکنند و با تدارک مراسم جمعی جان خود و عزیزانشان را به خطر نیندازند.

وی تاکید کرد: از دفاتر ثبت ازدواج می خواهیم تا در صورت مراجعه زوجین برای ثبت ازدواج آنها را نسبت به عدم برگزاری مراسم ازدواج در شرایط کرونایی کنونی توجیه کنند.

کرونا در کرمانشاه می تازد

رنجبر در ادامه با بیان اینکه وضعیت شهرستان کرمانشاه از حیث شیوع کرونا کماکان قرمز است، گفت: آمارها نشان می دهد تعداد فوتی ها رو به افزایش است، لذا به جد از مردم تقاضای رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری فیزیکی برای قطع زنجیره انتقال بیماری را داریم.

رنجبر اضافه کرد: تاکنون بیش از ۴۸۰ فوتی قطعی کرونایی در این شهرستان داشته‌ایم.
Share/Save/Bookmark