توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 64469
يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۰
دلیل حادثه معدن گیلان‌غرب گازگرفتگی اعلام شد
بنابر اعلام کارشناسان دلیل حادثه معدن قیر گیلانغرب که روز گذشته سبب فوت یک نفر شد، گازگرفتگی بوده است.
دلیل حادثه معدن گیلان‌غرب گازگرفتگی اعلام شد
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، روز گذشته ساعت 13:30 یکی از معادن تونلی قیرطبیعی شهرستان گیلانغرب دچار حادثه شد و یک نفر از کارگران به دلیل گازگرفتگی در محل حادثه جان خود را از دست داد و 6 نفر دیگر نیز مصدوم شدند.

جلیل بالایی مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه اظهار داشت: از نظر سطح‌بندی مخاطرات و سطح بحران مواردی که منجر به آسیب کمتر از 50 نفر می‌شود جزو مدیریت شهرستان است اما در حادثه معدن گیلان‌غرب به دلیل اهمیت بخش تولید و کارگران نیروهای مرکز وارد عمل شدند.

وی عنوان کرد: در حادثه معدن قیرطبیعی گیلانغرب که کارشناسان به طور قطع دلیل آن را گازگرفتگی تشخیص دادند، در کوتاه‌ترین زمان ممکن تیم‌های هلال‌احمر و فوریت‌های پزشکی قصرشیرین و گیلانغرب به محل اعزام شدند.

بالایی بیان کرد: دو نفر از افراد که اوضاع نامساعدی داشتند و به قصرشیرین و گیلانغرب اعزام شده بودند دو فروند بالگرد برای انتقال آن‌ها به کرمانشاه اعزام شد.

وی افزود: این حادثه یک نفر فوتی و 6 نفر مصدوم یا مسموم داشت که پنج نفر از این تعداد با حال مساعد ترخیص شدند و یک نفر نیز در یکی از مراکز درمانی کرمانشاه تحت مداوا قرار دارد.
Share/Save/Bookmark