توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 56971
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۶
سعید آذری: برگزاری مجمع منافاتی با بازی تیم ملی نداشت/ ساعت ۲۱:۲۰ دیشب اطلاع دادند مجمع لغو شده است
سعید آذری، مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن و یکی از اعضای مجمع فدراسیون فوتبال اعتقاد دارد برگزاری مجمع این فدراسیون منافاتی با بازی تیم ملی نداشته است.
سعید آذری: برگزاری مجمع منافاتی با بازی تیم ملی نداشت/ ساعت ۲۱:۲۰ دیشب اطلاع دادند مجمع لغو شده است
به گزارش خط نیوز؛ سعید آذری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد لغو مجمع عمومی فدراسیون فوتبال یک شب پیش از موعد برگزاری آن اظهار داشت: شب قبل و ساعت 21:20 با بنده تماس گرفته و اعلام کردند که مجمع لغو شده است. علت آن را پرسیدیم که گفتند در اطلاع ثانوی تاریخ جدید مجمع را اعلام می‌کنیم.

وی در خصوص اینکه در اطلاعیه فدراسیون اشاره شده مجمع عمومی فدراسیون به علت حضور تیم ملی در جام ملت‌ها لغو شده است تا تمرکز تیم ملی از بین نرود، گفت: من فکر می‌کنم از ابتدا برگزاری مجمع در این تاریخ اشتباه بود، اما منافاتی نداشت. تنها موضوعی که در این زمینه وجود دارد، این است که اکنون تمام هم و غم ما نتیجه‌گیری تیم ملی است و در این بین مهدی تاج و سایر دوستان هم برای حمایت از تیم ملی در امارات بودند. از این نظر فکر می‌کنم تمرکز لازم برای برگزاری مجمع نبود، چون مدیریت مجمع تمرکز و انرژی زیادی می‌خواست.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن و یکی از اعضای مجمع فدراسیون فوتبال در واکنش به این سؤال که آیا ممکن بود به دلیل حضور تیم ملی در جام ملت‌ها برخی موارد در مجمع لحاظ نشود، خاطرنشان کرد: به نظرم وقتی تمرکز لازم وجود نداشته باشد، نمی‌توان همزمان روی دو موضوع تمرکز کرد. از این جهت فکر می‌کنم اولویت همه ما اکنون باید موفقیت تیم ملی باشد و مجمع در زمان بهتری برگزار شود.
Share/Save/Bookmark