توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 52209
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۷
کاپیتان 40 ساله مربی‌-بازیکن شد/ مرد تمام نشدنی ذوب‌آهن سه شغله می‌شود
امید نمازی با اعلام نام مهدی‌ رجب‌زاده در لیست کادر فنی خود گفت: این بازیکن به عنوان مربی-بازیکن در کنار تیم حضور خواهد داشت تا علاوه بر هدایت تیم در درون زمین، در کنار زمین هم به سرمربی کمک کند.
کاپیتان 40 ساله مربی‌-بازیکن شد/ مرد تمام نشدنی ذوب‌آهن سه شغله می‌شود
به گزارش خط نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، در روزهایی که صدای ترکیدن بمب‌های نقل و انتقالاتی در اصفهان یکی پس از دیگری از دو باشگاه سپاهان و ذوب‌آهن به گوش می‌رسد، یک خبر ذهن‌ها را به خود درگیر کرد.

سپاهان و ذوب‌آهن که در جذب بازیکن و در خواب خرگوشی سایر رقبا هربار گوی سبقت را از یکدیگر می‌ربایند، به هم‌دیگر هم رحم نمی‌کنند و بازیکنان یکدیگر را هم جذب می‌کنند.

امید نمازی که از آمریکا برای هدایت سبزپوشان اصفهانی به شهر زادگاهش بازگشت، جایگزین امیر قلعه‌نویی شد که از ذوب‌آهن به سپاهان آمد.

نمازی پس از تحویل لیست بازیکنان موردنظرش، کادر فنی‌اش را هم معرفی کرد و در بین این کادر نام مهدی‌ رجب‌زاده بین مربیان دیده شد؛ نکته‌ای که همگان را به اشتباه واداشت که بازیکن 40 ساله شیرازی ذوب‌آهن قصد خداحافظی از مستطیل سبز را دارد.

رجب‌زاده که فصل پیش و در زمان قلعه‌نویی کمتر به میدان رفته بود، با قرار گرفتن نامش بین دستیاران نمازی و سکوت رسانه‌ای خودش این شائبه را ایجاد کرد که مرد با اخلاق و دوست‌ داشتنی ذوبی‌ها قصد خداحافظی دارد.

این موضوع تا جایی ادامه داشت که وی در مصاحبه‌‌ای اعلام کرد فعلا قصد خداحافظی از دنیای فوتبال ندارم و بازی کردنم به تصمیم سرمربی بستگی دارد.

مهدی رجب‌زاده که بیشترین سال‌های فوتبالی‌اش را در ذوب‌آهن سپری کرده است، به یک نماد در این باشگاه تبدیل شده است و تجارب زیادی را هم با سبزپوشان کسب کرده است؛ از همین رو فوتبال‌دوستان اصفهانی اصلا بر نمی‌تابند که او غریبانه و مشابه اتفاقی که برای محرم نویدکیا پیش آمد از دنیای فوتبال خداحافظی کند.

سعید آذری مدیر‌عامل ذوب آهن در مصاحبه‌ای اعلام کرد که رجب‌زاده از دنیای فوتبال خداحافظی نکرده است و اگر هم چنین تصمیمی داشته باشد، مراسمی در خور‌شأن او برگزار خواهیم کرد.

این ماجراها ادامه داشت تا امید نمازی اعلام کرد رجب‌زاده به عنوان مربی-بازیکن در کنار تیم حضور خواهد داشت و تصمیمی برای کناره‌ گذاشتن کاپیتان باتجربه ذوبی‌ها ندارد.

بدین ترتیب نمازی حساب ویژه‌ای روی رجب‌زاده باز کرده است و علاوه‌بر بازی برای ذوب آهن و بستن بازوبند کاپیتانی و هدایت تیم در زمان حضور در زمین، می‌خواهد از تجارب او در کنار زمین و روی نیمکت هم استفاده کند.
Share/Save/Bookmark