توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 49230
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۹
عزت‌الله ضرغامی: یارانه‌ها حق مسلم مردم است
ضرغامی عنوان کرد: یارانه‌ها حق مسلم مردم است که در قبال افزایش قیمت حامل‌های انرژی باید به آنان پرداخت شود. معتقدم مبلغ یارانه به هیچ وجه نمی‌تواند همان رقم هفت سال قبل باشد و باید متناسب با افزایش قیمت‌ها ترمیم شود.
عزت‌الله ضرغامی: یارانه‌ها حق مسلم مردم است
به گزارش خط نیوز به نقل از فارس، عزت‌الله ضرغامی رئیس اسبق سازمان صدا و سیما در کانال تلگرامی‌اش با انتشار تصویری از پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) نوشت: آقای مهندس فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی است. کارآمد، انقلابی و با اخلاق است.

این که انقلابی گری را با تاکید بر اخلاق متذکر می‌شوم به این دلیل است که بعضی انقلابیون بداخلاق اند!

معتقد است که در کشور همه باید با هم کار کنند و نباید بین مسئولان و مدیران کشور مرزبندی باشد.

تعبیر مهندسی "ملات" را از ایشان خیلی پسندیدم. می‌گفت آجر و سنگ و موزاییک خوب، باید با ملات مناسب کار شود تا یکپارچه و کارآمد باشد. و نتیجه می‌گرفت که بعضی آدمها باید در نظام اجرایی کشور بیش از دیگران نقش ملات را بازی کنند تا کارها پیشرفت کند.

آقای فتاح تلاش می‌کند با دولت همکاری کند. رئیس‌جمهور هم در جلسه ای از ایشان خیلی تعریف کرد.

به خصوص در اوائل سال همکاری مشترک آنان باعث شد تا سهمیه خوبی در حدود 4 هزار میلیارد تومان برای طبقه نیازمند جامعه در نظر گرفته شود.و این خیلی خوب است.

مدتی بعد در رسانه‌ها اخباری منتشر شد که آقای فتاح معتقد است که باید پرداخت یارانه‌ها از سوی دولت قطع شود و اعتبار آن فقط از طریق کمیته امداد به نیازمندان برسد. نمی‌دانم چرا تکذیب این خبر را در رسانه‌ها ندیدم. چون ایشان کاملاً مخالف این نظریه بودند!

البته معتقدند در شناسایی دهک‌های پایین می توانند به دولت کمک کنند.

بر این باورم که یارانه‌ها حق مسلم مردم است که در قبال افزایش قیمت حامل‌های انرژی باید به آنان پرداخت شود.(با رعایت دهک های قانونی که شامل یارانه ها می شود.) معتقدم مبلغ یارانه به هیچ وجه نمی‌تواند همان رقم هفت سال قبل باشد و باید متناسب با افزایش قیمت‌ها ترمیم شود.

ضمناً مسیر پرداخت هم کمیته امداد نیست آنان تعریف خاص خود را دارند.
Share/Save/Bookmark