توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 48880
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۵
پاداش ۶۰۰ میلیونی باشگاه استقلال به یک تماشاگر!
امین حاج‌محمدی، همان که زمان منصوریان، نیم‌فصل قهرمانانه روی سکوهای ورزشگاه آزادی می‌نشست و بازی‌های خانگی استقلال را از نزدیک تماشا می‌کرد، بابت تماشای همان بازی‌ها، 600 میلیون پاداش جانانه گرفت.
پاداش ۶۰۰ میلیونی باشگاه استقلال به یک تماشاگر!
به گزارش خط نيوز، حاج‌محمدی که زمان مظلومی با قرارداد 900 میلیونی به استقلال پیوست و زمان منصوریان قراردادش با مبلغ 1/1 میلیارد تومان تمدید شد، به تشخیص منصوریان فقط تمرین می‌کرد و روی سکو می‌نشست.

او که ابتدای فصل قبل، 200 میلیون از استقلال گرفته بود، 900 میلیون از سال دوم و 300 میلیون از سال اول طلب داشت که دیروز 400 میلیون گرفت و بقیه‌اش را بخشید تا در مجموع بابت نیم‌فصل نشستن روی سکو، 600 میلیون پاداش گرفته باشد.هواداران استقلال، هفته‌ای چند هزار تومان پول بلیت می‌دهند تا روی سکو برای استقلال حنجره پاره کنند، آن‌وقت استقلال به یک نفر که فقط تماشاگر بازی‌های خانگی تیم بوده و نه بوق می‌زده و نه هورا می‌کشیده، 600 میلیون پرداخت کرده است.

این وسط حاج‌محمدی مقصر نیست که قرارداد بست و پول گرفت، اما آنهایی که این رسوایی را به بار آوردند و 600 میلیون از بودجه استقلال را صرف یک تماشاچی کردند، نباید محاکمه شوند؟!

منبع:خبر ورزشی
Share/Save/Bookmark