توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 63496
سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۳
بیمارستان زلزله‌زده اسلام‌آبادغرب بهار سال آینده تحویل داده می‌شود
بیمارستان زلزله‌زده اسلام‌آبادغرب بهار سال آینده تحویل داده می‌شود
مسئول پروژه مقام سازی و بهسازی بیمارستان زلزله‌زده اسلام آبادغرب از پایان کار مقام سازی و بهسازی این بیمارستان نهایتا تا پایان بهار سال آینده خبر داد.

رامین خدادادی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به خسارت‌های بسیار بیمارستان نوساز اسلام آبادغرب در زلزله سال ۱۳۹۶، گفت: خسارت این بیمارستان تازه‌ساز ذهنیت منفی در مردم استان ایجاد کرد و در همین راستا تلاش مضاعفی صورت گرفت تا کار مقاوم سازی و بهسازی این بیمارستان با رعایت تمامی استانداردها و با بالاترین سطح کیفیت انجام گیرد.

وی با اشاره به شروع کار مقاوم سازی این بیمارستان از سال گذشته، گفت: در حال حاضر مرحله مقاوم سازی این بیمارستان پنج طبقه بطور کامل و با بهترین کیفیت انجام شده و هم اکنون در مرحله تکمیل پروژه و بهسازی آن هستیم.

خدادادی با اشاره به سردی و برودت هوا، گفت: این مسئله قدری کار پروژه را با کُندی مواجه کرده و انجام مواردی مانند نمای ساختمان در این شرایط آب و هوایی امکان پذیر نیست و باید منتظر مساعد شدن وضعیت جوی بمانیم.

وی خاطرنشان کرد: در صورت مساعد بودن وضعیت جوی، قطعا کار بهسازی و نمای پروژه نیز نهایتا ظرف سه ماه آینده به پایان می رسید.

این مسئول با بیان اینکه اکیپ فعال در داخل ساختمان بیمارستان مشغول کار هستند، گفت: تمام تلاش ما این است که پروژه را اسفند ماه امسال یا فروردین ماه سال آینده تحویل دهیم، اما با توجه به شرایط جوی و سردی هوا این پروژه در بدبینانه ترین حالت پایان بهار سال آینده تحویل داده می‌شود.

خدادادی با اشاره به دشواری‌های کار بهسازی و مقاوم سازی این بیمارستان، گفت: مقاوم سازی یک پروژه به مراتب از ساخت مجدد آن دشوارتر است، چرا که قدرت مانور برای انجام کار کمتر بوده و مقاوم سازی بخش های مختلف بویژه در بحث لوله های فاضلاب با مشکلات عدیده‌ای همراه است.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark