توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 61696
پنجشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۲
عطایی: صعود به نیمه‌نهایی والیبال جوانان جهان افتخار است
عطایی: صعود به نیمه‌نهایی والیبال جوانان جهان افتخار است
سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران معتقد است که صعود شاگردانش به نیمه‌نهایی رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان یک افتخار است.

به گزارش ایسنا، بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران درباره پیروزی مقابل بحرین و صعود به مرحله نیمه نهایی رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان، گفت: از اینکه تیم والیبال جوانان ایران برای دومین بار در تاریخ به نیمه نهایی رقابت‌های والیبال جوانان جهان صعود کرد خیلی خوشحالم. این صعود یک افتخار است که نصیب والیبال ایران شد. استراتژی اصلی ما این بود که جزو چهار تیم پایانی شویم که خوشبختانه این استراتژی محقق شد. امیدوارم در نیمه نهایی هم بتوانیم بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذاریم.

او در مورد اینکه آیا پیش‌بینی می‌کرد تیم ایران مقابل بحرین به راحتی پیروز شود، گفت: ما به قدرت خود واقف هستیم، حتی پس از شکست مقابل ایتالیا هم نگرانی بابت حضور در نیمه نهایی نداشتیم. بازی 3 بر صفر مقابل بحرین ما را تحت هر شرایطی به نیمه نهایی می‌برد. مقابل بحرین با ترکیب اصلی بازی کردیم و یک تمرین خوب برای تیمم بود.

سرمربی تیم والیبال جوانان ایران افزود: ما سعی کردیم اشتباهات دوره‌های قبل را تکرار نکنیم و بر همین اساس به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کردیم که بعضی رقبای مرحله دوم را خودمان انتخاب کنیم. در دوره قبل می‌توانستیم در گروهی باشیم که برای ما بهتر شود اما این کار را انجام ندادیم.

عطایی درخصوص بازی با برزیل در نیمه نهایی خاطرنشان کرد: برزیل تیم بسیار قدرتمندی است اما ما هم به قدرت تیم خود واقف هستیم. این بازی قابل پیش‌بینی نیست. همه تیم‌های حاضر در مسابقات در 6 مسابقه حاضر شده‌اند و از یکدیگر شناخت کافی دارند بنابراین ما یا باید در طول بازی استراتژی‌ها تیم حریف را خنثی کنیم یا اینکه به گونه ای بازی کنیم که تا الان بازی نکرده‌ایم.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark