توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 64340
يکشنبه ۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۶
استاندار کرمانشاه: بانک‌ها رعایت توصیه‌های بهداشتی را در اولویت قرار دهند
استاندار کرمانشاه گفت: بانک‌ها موظف هستند رعایت پروتکل‌های بهداشتی را برای پرسنل و ارباب رجوع در دستور کار قرار دهند و خدمات بانکی را مدیریت کنند تا از این بحران با کمترین خسارت عبور کنیم.
استاندار کرمانشاه: بانک‌ها رعایت توصیه‌های بهداشتی را در اولویت قرار دهند
هوشنگ بازوند روز یکشنبه در جلسه شورای هماهنگی بانک‌های استان کرمانشاه که در استانداری برگزار شد؛ از همکاری بانک‌ها با مردم و مجموعه مدیریتی استان تقدیر کرد و خواستار تداوم حمایت مالی آنها از اقشار آسیب دیده از کرونا شد.

او افزود: شرایط سختی را به لحاظ پیک کرونا داریم به همین دلیل از دستگاه های اجرایی و بانک ها خواست شرایط اجرای دقیق توصیه های بهداشتی در محل ارایه خدمات انجام شود و امکانات لازم را برای حفاظت از پرسنل و مردم فراهم کنند.

بازوند در ادامه به لزوم هم افزایی بانک‌ها برای حل مشکلات معیشتی مستاجرین آسیب دیده از کرونا اشاره کرد و گفت: برخی از این افراد منابع مالی ندارند بنابراین همه باید کمک کنیم، زیرا علاوه بر مشکل معیشتی ناشی از کرونا برای تمدید اجاره خانه نیازمند حمایت هستند.

استاندار کرمانشاه همچنین در بخش دیگری از سخنان خود از همکاری بانک ها در پرداخت تسهیلات مناطق زلزله زده تقدیر کرد و گفت: بانک‌ها با پرداخت بیش از سه هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به مناطق زلزله زده عملکرد مطلوب داشتند و اگر موفقیتی به دست آمده حاصل زحمات همگی بوده است.

استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت ۱۴ شهرستان و ۲ هزار ۵۹۵ روستا دارد.
Share/Save/Bookmark