توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 50110
يکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۳
نورمحمدی: چرا در بازی‌های ۶ امتیازی باید از داوری ضربه بخوریم؟!/ اشتباهات داوری اجازه دهد در لیگ برتر می‌مانیم
مدافع میانی تیم فوتبال سپیدرود رشت تأکید کرد اگر اشتباهات داوری اجازه دهد این تیم گیلانی در لیگ برتر خواهند ماند.
نورمحمدی: چرا در بازی‌های ۶ امتیازی باید از داوری ضربه بخوریم؟!/ اشتباهات داوری اجازه دهد در لیگ برتر می‌مانیم
به گزارش خط نیوز ؛علیرضا نورمحمدی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم در مورد شکست تیمش برابر پدیده در مشهد گفت: این بازی پایاپای بود که در نهایت پدیده از یک موقعیت استفاده کرد و به گل رسید. ما هم از یک فرصت استفاده کردیم و گل زدیم، اما متأسفانه با اشتباه داور، گل سپیدرود مردود اعلام شد. نمی‌دانم چرا در بازی‌های شش امتیازی باید از داوری ضربه بخوریم. ما در بازی با استقلال خوزستان هم از داوری لطمه خوردیم.

وی در ادامه افزود: گلی که به پدیده زدیم کاملاً درست بود. متأسفانه اشتباهاتی که به ضرر تیم ما تمام می‌شود، به شدت به تیم ضربه زده است. ما می‌توانستیم با مساوی مشهد را ترک کنیم و با پدیده هم‌امتیاز باشیم، ولی با اشتباه داور حداقل یک امتیاز را از دست دادیم. شاید این اشتباه جبران‌ناپذیر باشد، در این شرایط چه کسی باید پاسخگو باشد؟! شما دیدید که بازیکنان و سرمربی ما هم اعتراض زیادی نداشتند.

مدافع تیم فوتبال سپیدرود در مورد شانس بقای این تیم در لیگ برتر تصریح کرد: اگر اشتباهات داوری اجازه دهد در لیگ برتر می‌مانیم. الان پدیده با یک اشتباه سه امتیاز از ما فاصله گرفت و حالا کارمان سخت‌تر شده است. در این بازی‌های حساس باید از داورهایی استفاد شود که سابقه و تجربه خوبی دارند و ضریب اشتباهات‌شان بسیار پایین است.
Share/Save/Bookmark