توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 50183
دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۲
پایان فعالیت مستقل معاونت همگانی در وزارت ورزش؟/ تکلیف احمدی و معاونت فرهنگی چه خواهد شد؟
با ثبت‌نام شعبانی‌بهار، معاون ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در انتخابات فدراسیون تیراندازی با کمان موضوع پایان فعالیت معاونت همگانی به صورت مستقل در وزارت ورزش بیشتر به گوش می‌رسد.
پایان فعالیت مستقل معاونت همگانی در وزارت ورزش؟/ تکلیف احمدی و معاونت فرهنگی چه خواهد شد؟
به گزارش خط نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم، پس از ثبت نام غلامرضا شعبانی‌بهار، معاون ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در انتخابات فدراسیون تیراندازی با کمان به عنوان اصلی‌ترین گزینه مورد تائید محمدعلی شجاعی و وزارتخانه، موضوع پایان فعالیت معاونت همگانی به صورت مستقل در وزارت ورزش بیشتر به گوش می‌رسد.

در این ماه‌ها بارها خبرهایی از ادغام معاونت فرهنگی و همگانی در وزارت ورزش و جوانان مطرح شده اما ظاهرا با توجه به تصمیم شعبانی‌بهار این بار باید منتظر تصمیم قطعی و اعلام آن توسط وزارت ورزش و جوانان بود.

پیش از این احتمال ادغام معاونت همگانی و قهرمانی مطرح بود و با توجه به اخبار مختلف از بازگشت فدراسیون‌های تحت نظارت معاونت همگانی به معاونت قهرمانی این موضوع دور از ذهن نیست.

غلامرضا شعبانی بهار در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص احتمال بازگشت فدراسیون های حوزه همگانی به معاونت قهرمانی اظهار داشت: «این موضوع به صورت جسته و گریخته در وزارت ورزش و جوانان مطرح شده ولی نهایی نیست. هر تصمیمی در این باره گرفته شود صلاح و مصلحت ورزش کشور در آن خواهد بود.»

حالا و با توجه به مشخص شدن وضعیت معاونت همگانی و البته مقصد مورد نظر معاون این بخش، باید دید که عبدالحمید احمدی، معاون فرهنگی وزارت ورزش چه برنامه‌ای برای ادامه فعالیت‌های خود دارد. آیا وی بعد از شعبانی‌بهار دومین معاون وزیری خواهد بود که سودای ریاست در یکی از فدراسیون‌های ورزشی را خواهد داشت؟
Share/Save/Bookmark