توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 63503
سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۳
مدیرکل بیمه سلامت کرمانشاه:
هزینه 2600 میلیاردی بیمه‌شدگان استان/ تاکنون 80 درصد مطالبات پرداخت شده است
هزینه 2600 میلیاردی بیمه‌شدگان استان/ تاکنون 80 درصد مطالبات پرداخت شده است
مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه هزینه بیمه شدگان استان در سال جاری را بیش از 2600 میلیارد ریال اعلام و خاطرنشان کرد: تاکنون 80 درصد مطالبات به مراکز درمانی استان پرداخت شده است.

کیومرث مظفری در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به هزینه بیش از 2600 میلیارد ریالی بیمه شدگان بیمه سلامت در هشت ماهه ابتدای سال گفت: از این میزان 2100 میلیارد ریال مربوط به مراکز درمانی دانشگاه و 520 میلیارد ریال مربوط به مراکز غیردانشگاهی است.

وی با اشاره به پرداخت بیش از 80 درصد این هزینه ها به مراکز درمانی استان، گفت: در سال جاری تاکنون 2150 میلیارد ریال برای پرداخت هزینه های بیمه شدگان استان تخصیص یافته است.

وی افزود: این میزان اعتبار جهت پرداخت هزینه درمان بیمه شدگان بیمه سلامت در وجه مراکز درمانی طرف قرارداد پرداخت شده است.

وی افزود: با توزیع این اعتبار در میان مراکز درمانی هم اکنون تمام مطالبات مراکز درمانی غیردانشگاهی از جمله داروخانه های بخش خصوصی تا پایان مهرماه پرداخت شده است.

مظفری تصریح کرد: همچنین از محل این اعتبار 70 درصد مطالبات مهرماه دانشگاه علوم پزشکی نیز پرداخت شده است.

مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه افزود: از محل این اعتبار بصورت علی الحساب مطالبات آذرماه نیز به حساب مراکز بهداشتی و درمانی روستایی واریز شده است .

مظفری یادآور شد: علیرغم محدودیت‌های بودجه‌ای، خوشبختانه پرداخت های سازمان بیمه سلامت به مراکز درمانی طرف قرارداد روال منطقی و قابل قبولی داشته است.
Share/Save/Bookmark