توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 54954
دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۱
بندپی: از زمان معرفی وزیر رفاه به مجلس اطلاعی ندارم
بندپی: از زمان معرفی وزیر رفاه به مجلس اطلاعی ندارم
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه چون رأی استمزاجی مجلس بر عدم تایید لایحه تفکیک حوزه رفاه از وزارت کار بود، تصور نمی‌کنم معرفی ۲ وزیر به مجلس مدنظر دولت باشد گفت: از زمان معرفی وزیر رفاه به مجلس اطلاعی ندارم.

انوشیروان محسنی بندپی در گفت‌وگو با ایسنا، در پاسخ به اینکه اخیرا زمزمه‌هایی مبنی بر طرح مجدد تفکیک حوزه رفاه از وزارت تعاون و کار و معرفی ۲ وزیر از سوی رئیس جمهور به مجلس به گوش می‌رسد اظهار کرد: تا مجلس مصوب نکند چنین امری محقق نمی‌شود.

وی افزود: دولت این پیشنهاد را داشت و لایحه‌ای با دو فوریت هم به مجلس ارائه کرد اما رای استمزاجی مجلس، تفکیک را تایید نکرد.

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه اما چون این بحث در کمیسیون اجتماعی و کمیسیون بهداشت مجلس مطرح بود قرار شده دوباره بررسی کنند گفت: با این حال نظر دولت قبلا این بود و چون مجلس تایید نکرد، تصور نمی‌کنم اکنون دیگر بحث دو وزیر مدنظر دولت باشد.

بندپی همچنین درباره زمان معرفی وزیر پیشنهادی کا ر و رفاه به مجلس و اینکه آیا جزو گزینه‌های اصلی برای تصدی وزارت است یا خیر؟ اظهار کرد: خبری در این باره ندارم.
Share/Save/Bookmark