توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 50246
سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۵
درخشان: پرسپولیس می‌تواند در بازی برگشت هم الوصل را شکست دهد/ تغییرات برانکو مفید بود
سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد تغییرات برانکو ایوانکوویچ در ترکیب تیمش برای دیدار با الوصل امارات مفید بوده است.
درخشان: پرسپولیس می‌تواند در بازی برگشت هم الوصل را شکست دهد/ تغییرات برانکو مفید بود
به گزارش خط نیوز؛ حمید درخشان در گفت‌و‌گو با تسنیم «پویا»، درباره پیروزی 2 بر صفر پرسپولیس مقابل الوصل امارات اظهار داشت: پرسپولیس بازی خوب و منطقی انجام داد و نتیجه خوبی هم گرفت. این تیم به جز دو گل، فرصت‌های خوبی هم داشت که اگر به ثمر می‌‌رساند نتیجه بهتری می‌گرفت.

وی درباره تغییراتی که برانکو ایوانکوویچ در ترکیب تیمش انجام داده بود،‌ گفت: به نظرم تغییرات خوبی بود. برانکو از تجربیات بازی‌های قبلی استفاده و این تغییرات را در تیمش اعمال کرد که مفید هم بود.

سرمربی پیشین پرسپولیس در مورد حضور محسن مسلمان در این دیدار خاطرنشان کرد: مسلمان بازی خوبی انجام داد. برانکو از این بازیکن می‌تواند در بازی‌های بعدی هم استفاده کند. مسلمان بازیکن با کیفیتی است و قطعاً برای پرسپولیس مفید خواهد بود.

درخشان درباره اینکه شانس صعود پرسپولیس را از این گروه چقدر می‌بیند،‌ گفت: شرایط پرسپولیس سخت نیست. آخرین بازی این تیم با السد قطر در تهران است و علاوه بر این هم می‌تواند در امارات هم الوصل را شکست دهد.
Share/Save/Bookmark