توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 49201
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۲
دین‌محمدی: از اول هم گفته‌ بودم تیم شهرداری را در نیم‌فصل دوم از من بخواهید
سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز دلیل نتایج ضعیف تیمش در نیم‌فصل نخست لیگ دسته اول را مشکلات بدنی بازیکنان این تیم دانست.
دین‌محمدی: از اول هم گفته‌ بودم تیم شهرداری را در نیم‌فصل دوم از من بخواهید
به گزارش خط نیوز؛ سیروس دین‌محمدی در گفت‌و‌گو با تسنیم «پویا»، درباره پیروزی 2 بر صفر تیم شهرداری تبریز مقابل مس کرمان اظهار داشت: مس تیم بسیار خوبی است و کادرفنی خوبی هم دارد، اما ما برای این دیدار برنامه‌ داشتیم تا سه امتیاز بازی را به دست بیاوریم. امیدوار بودیم با پیروزی برابر مس شرایط تیم را در نیم‌فصل دوم بهتر کنم و از بحران خارج شویم.

وی ادامه داد: بچه‌های ما بازی خیلی خوبی در این دیدار انجام دادند و من کاملاً از عملکرد آنها راضی هستم. خیلی‌ها فکر می‌کردند تیم ما به دسته دوم سقوط خواهد کرد، اما من به بازیکنانم ایمان داشتم. از اول هم گفته بودم که تیم را در نیم‌فصل دوم از من بخواهید. در نیم‌فصل اول تیم ما بدنسازی نداشت و به همین دلیل کارمان را در تعطیلات زود شروع کردیم و خدا را شکر با بدنسازی خوبی که داشتیم، توانستیم بچه‌ها را برای نیم‌فصل دوم آماده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز همچنین تصریح کرد: سه بازیکن جدید به تیم اضافه کرده‌ایم و تلاش می‌کنیم در نیم‌فصل دوم نتایج بهتری کسب کنیم. خدا را شکر بازی اول‌مان را با پیروزی پشت سر گذاشتیم و امیدوارم همین‌طور هم راه‌مان را ادامه دهیم.

دین‌محمدی درباره اینکه گفته می‌شد او پیش از دیدار با مس کرمان با باشگاه شهرداری تبریز مشکل داشته است، گفت: نه اصلاً چنین چیزی صحت ندارد. این موضوع را یکی از کانال‌ها در فضای مجازی مطرح کرده بود که کاملاً کذب است.
Share/Save/Bookmark