توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 57635
چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۶
سولسشایر: هر یک از بازیکنانم به خاطر باخت به پاری‌سن‌ژرمن تأسف بخورد از تیم اخراج می‌شود!
فوتبال جهان - سرمربی شیاطین سرخ می‌گوید که شاگردانش نباید از باخت خانگی‌شان برابر PSG متأسف باشند.
سولسشایر: هر یک از بازیکنانم به خاطر باخت به پاری‌سن‌ژرمن تأسف بخورد از تیم اخراج می‌شود!
به گزارش خط نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم، شانس تیم فوتبال منچستریونایتد برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با شکست خانگی 2 بر صفر مقابل پاری‌سن‌ژرمن در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی این رقابت‌ها کاهش یافت. با این حال اولگنار سولسشایر، سرمربی شیاطین سرخ می‌گوید که هیچیک از بازیکنانش نباید به خاطر این شکست احساس تأسف کند و هشدار داد که هر کدام از آنها که روحیه‌اش را ببازد از ترکیب تیم کنار گذاشته می‌شود.

سولسشایر که تیمش دوشنبه هفته آینده در دور پنجم جام حذفی انگلیس مقابل چلسی بازی می‌کند، گفت: ما در دو بازی بعدی خود چلسی و لیورپول را پیش رو داریم، پس هر کسی که احساس تأسف کند و در بازی بعدی حضور نخواهد داشت. به حال خودتان تأسف نخورید چون این مسابقات یک سطح بالاتر از چیزی است که به آن عادت داریم.

با وجود شکست خانگی، سولسشایر از جبران این نتیجه در بازی خانگی در ورزشگاه پارک دو پرنس ناامید نیست.

وی افزود: واکنشی که تیم به این شکست در رختکن نشان داد، ناامیدی بود اما در دور برگشت زمانی که به پاریس برویم، ما شانس‌مان را امتحان خواهیم کرد. کار سختی خواهد بود. مانعی که پیش روی ما قرار دارد همچون یک کوه صعب‌العبور است که البته صعود از آن غیرممکن نیست.

این اولین باری است که اولگنار سولسشایر از زمانی روی کار آمدنش به عنوان سرمربی شیاطین سرخ طعم شکست را می‌چشد. با این حال او به این شکست به چشم یک محک واقعی برای تیمش نگاه کرد.

سرمربی نروژی موقت شیاطین سرخ عنوان کرد: این یک آزمون واقعیت بود. در این بازی کیمپمبه بسیار خوش شانس بود و شیو‌ای که او مارکوس رشفورد را نقش بر زمین کرد باید خطا اعلام می‌شد اما داور آن را خطا ندانست. به هر حال الان دیگر هیچ فایده‌ای ندارد که من اینجا بنشینم و درباره اتفاقاتی که در جریان بازی رخ داده است صحبت کنم. ما متأسفیم که پل پوگبا را برای بازی بعدی در اختیار نداریم (به دلیل دریافت کارت قرمز) و این ضربه بزرگی است چون او در این مدت اخیر برای ما بازیکن فوق‌العاده‌ای بوده است.

نکته دیگری که سولسشایر به آن اشاره داشت نارضایتی از عملکرد الکسیس سانچس بود که یک شب کم فروغ دیگر را سپری کرد و پس از ورودش به بازی در نیمه دوم کاملاً محو بود.

او درباره بال شیلیایی تیمش گفت: من نمی‌توانم برای الکسیس سانچس هیچ کاری انجام دهم. او وقتی بازی می‌کند باید باید راه خودش را پیدا کند چون به اندازه کافی بازیکن باتجربه و با کیفیتی هست.

بازی برگشت منچستریونایتد و پاری‌سن‌ژرمن ششم مارس (15 اسفند) در خانه پاری‌سن‌ژرمن برگزار می‌شود.
Share/Save/Bookmark