توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 63827
پنجشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۷
تعداد داوطلبین تایید صلاحیت شده کرمانشاه به ۱۵۶ نفر افزایش یافت
رییس ستاد انتخابات استان کرمانشاه با بیان اینکه تا ۱۶ بهمن ۱۵۶ نفر معادل ۴۲.۵ درصد از کاندیداها از سوی شورای نگهبان تایید صلاحیت شدند، گفت: در روزهای گذشته نیز ۶ نفر دیگر با تایید شورای نگهبان به تعداد کاندیداهای استان اضافه شده‌اند.
تعداد داوطلبین تایید صلاحیت شده کرمانشاه به ۱۵۶ نفر افزایش یافت
محمدابراهیم الهی‌تبار چهارشنبه شب در نشست هم اندیشی با دبیران احزاب استان کرمانشاه در سرسرای تدبیر استانداری، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با اشاره به نقش احزاب برای حداکثر شدن مشارکت در انتخابات تاکید کرد: توانمند شدن احزاب به بیشتر شدن کمیت داوطلبان در انتخابات و افزایش مشارکت مردم منتج می‌شود.

رییس ستاد انتخابات استان کرمانشاه با تاکید بر نقش آفرینی احزاب در مشارکت مردم تصریح کرد: چراغ احزاب فقط شب انتخابات روشن نباشد و می طلبد که در یک برنامه مستمر احزاب به کادرسازی، آموزش و پرورش نیروی سیاسی همت بگذارند.

الهی تبار، تمسک به قانون، بی طرفی، رقابت، سلامت و مشارکت را پنج محور وزارت کشور در اجرای انتخابات عنوان کرد و گفت: آنچه که اهمیت بسیاری در این انتخابات دارد مشارکت حداکثری است که مورد تاکید دلسوزان جامعه است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه در ادامه با توصیه به نقش آفرینی موثر احزاب در انتخابات تاکید کرد: احزاب سیاسی از داوطلبان مورد حمایت خود بخواهند که از دادن وعده های ناشدنی و اعتمادکاه پرهیز کنند.

در ادامه این نشست دبیران احزاب سیاسی استان نقطه نظرات خود را در باره انتخابات، فضای سیاسی کشور و نوع کنش گری احزاب در انتخابات پیش رو مطرح کردند.

استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت دارای ۶ حوزه انتخابیه و هشت کرسی در مجلس شورای اسلامی است.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دوم اسفند ماه ۹۸ برگزار می شود.
Share/Save/Bookmark