توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 63368
چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۱
تساوی بعثت کرمانشاه برابر نفت امیدیه
سرمربی بعثت: در خیلی از پُست‌ها کمبود بازیکن داریم
سرمربی بعثت: در خیلی از پُست‌ها کمبود بازیکن داریم
سرمربی تیم بعثت کرمانشاه پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر تیم نفت امیدیه اهواز گفت: مهمترین ضعف کنونی تیم بعثت، کمبود بازیکن در بسیاری از پُست‌ها است.

شهریار مرادبیگی که در شروع نیم فصل دوم لیگ دسته دوم فوتبال کشور هدایت این تیم را برعهده گرفته، پس از این دیدار در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: بازیکنان تیم بعثت، بازیکنانی با استعداد و باانگیزه هستند که می‌توانند در رقابت‌‎های لیگ موفق تر عمل کنند.

وی تصریح کرد: با وجود این، در بسیاری از پُست‌ها دچار ضعف و کمبود بازیکنان باتجربه هستیم که در این رابطه از مسئولان باشگاه خواسته‌ام چند بازیکن جدید جذب کنند.

مرادبیگی اعلام کرد: تیم بعثت درحال حاضر شرایط خوبی در جدول لیگ ندارد و با 14 امتیاز جزو سه تیم سقوط کننده از لیگ است، برای همین باید در طول نیم فصل دوم تمام تلاشمان را بکار بگیریم تا خود را از انتهای جدول بالا بکشیم.

سرمربی تیم بعثت کرمانشاه در ادامه به بازی روز گذشته (23 دی) تیمش برابر نفت امیدیه هم اشاره کرد و گفت: تیم نفت امیدیه که در این دیدار برابر آن قرار گرفتیم، یکی از تیم‌های متمول لیگ است که بازیکنان قدرتمندی دارد، اما در مقابل ما نیز سعی کردیم با یک بازی منظم و با برنامه اجازه پیش افتادن به حریف را ندهیم.

وی تصریح کرد: در دقایقی از نیمه اول این دیدار بازی از دست ما خارج شد، اما دوباره آن را بدست گرفتیم و در نیمه دوم نیز بازی خوبی نمایش دادیم و چند موقعیت گل داشتیم که بازیکنان آن را هدر دادند، وگرنه می‌توانستیم پیروز میدان باشیم.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark