توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 50182
دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۲
واکنش دبیرکل کمیته ملی المپیک به چگونگی انتخاب روسای کمیسیون‌ها
شاهرخ شهنازی چگونگی انتخاب روسای کمیسیون‌های کمیته ملی المپیک را تشریح کرد.
واکنش دبیرکل کمیته ملی المپیک به چگونگی انتخاب روسای کمیسیون‌ها
به گزارش خط نیوز؛ شاهرخ شهنازی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم درخصوص اینکه تعداد رشته‌های اعزامی در بازی‌های آسیایی جاکارتا نهایی شده است، اظهار داشت: بیشتر رشته‌ها برای حضور در این مسابقات مشخص شده است و یکی دو رشته هم در آینده نزدیک تکلیف حضورشان در این بازی‌ها مشخص می‌شود مانند بوکس. به زودی در این خصوص تصمیم نهایی گرفته خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که تعامل وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدراسیون‌ها برای حضور موفق در این بازی‌ها چگونه است، افزود: تعامل با فدراسیون‌ها و وزارت ورزش خوب است و ارزیابی من مثبت است و ان‌شا‌الله ثمره آن را در آینده خواهیم دید.

دبیرکل کمیته کلی المپیک درخصوص چگونگی انتخاب روسای کمیسیون‌ها در هیئت اجرایی کمیته گفت: با تصمیم اعضای هیئت اجرایی، روسای کمیسیون‌ها انتخاب شدند، هر کمیسیون 10 نفر عضو خواهد داشت که افراد کارشناس و با تجربه عضو کمیسیون‌ها خواهند شد و می‌توانند ایده‌های خوبی را مطرح کنند.

وی در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود خانم طاهریان لیستی را برای کمیسیون‌ها اعلام کردند که مورد تائید اعضا قرار نگرفته است، تصریح کرد: سرکار خانم طاهریان اسامی مختلفی را برای هر کمیسیون مطرح کردند که افراد با رای اعضای هیئت اجرایی انتخاب شدند. تعدادی از افراد پیشنهاد شده از طرف ایشان خارج از هیئت اجرایی بودند که رای هم آوردند و تعدادی هم رای نیاوردند.
Share/Save/Bookmark