توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 49011
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۲
علی‌عسگر: می‌توانیم مقابل فولاد و پرسپولیس شخصیت‌مان را تغییر بدهیم
مدافع - هافبک تیم فوتبال مشکی‌پوشان مشهد دیدار مقابل تیم‌های اول و دوم جدول رده‌بندی را فرصتی برای تغییر شخصیت این تیم عنوان کرد.
علی‌عسگر: می‌توانیم مقابل فولاد و پرسپولیس شخصیت‌مان را تغییر بدهیم
به گزارش خط نیوز حمیدرضا علی‌عسگر در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم درباره شروع خوب مشکی‌پوشان در نیم‌فصل دوم لیگ برتر گفت: ما در اصفهان یک مساوی باارزش گرفتیم و در بازی با سپیدرود که بسیار تعیین‌کننده بود سه امتیاز مهم کسب کردیم. در هفته‌های آینده هم با تیم‌های اول و دوم جدول روبه‌رو می‌شویم و می‌توانیم مقابل فولاد و پرسپولیس شخصیت‌مان را تغییر بدهیم و به روزهای بهتری برسیم.

وی با اشاره به کار سخت مشکی‌پوشان برای ماندن در لیگ برتر خاطر نشان کرد: قبول دارم که کار سختی داریم و متأسفانه در نیم‌فصل اول امتیازهای زیادی از دست دادیم. اگر به‌عنوان یک بیننده بازی‌های مشکی‌پوشان را از تلویزیون می‌دیدم، واقعاً دلم برای این تیم می‌سوخت، چون مشکی‌پوشان از لحاظ فنی استحقاق این را داشت که امتیازهای بیشتری بگیرد.

مدافع - هافبک تیم فوتبال مشکی‌پوشان مشهد تصریح کرد: ما هشت امتیاز را فقط بعد از دقیقه 90 از دست دادیم که این موضوع کمر تیم ما را شکست. ما باید در بازی با نفت و همچنین گسترش فولاد حداکثر امتیاز ممکن را می‌گرفتیم که متأسفانه به حق‌مان نرسیدیم.

علی‌عسگر در پایان اظهار داشت: بعد از دو نتیجه خوبی که گرفتیم شرایط روحی و روانی بازیکنان ما بسیار خوب است و تلاش می‌کنیم از انتهای جدول جدا شویم و به جایگاه مطمئنی برسیم.
Share/Save/Bookmark