توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 62953
يکشنبه ۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۷
عملکرد مثبت اتاق اصناف در نظارت و کنترل قیمت ها
عملکرد مثبت اتاق اصناف در نظارت و کنترل قیمت ها
به گزارش خط نيوز - پس از بالا رفتن یکباره قیمت بنزین تصور بر آن بود که تمامی کالاها متاثر از گران شدن بنزین با جهش قیمت شدید مواجه شوند و این مسئله موجی از نگرانی را در بین مردم بوجود آورده بود به ویژه در شهری همانند کرمانشاه که درآمد مردم و اقتصاد آنها با مشکلات زیادی مواجه است.
🔹🔸در این بین اتاق اصناف و بازرسی اصناف نقش بسیار مهم و تاثیر گذاری در آرامش بخشی بازار داشته و مردم انتظار دارند مسئولان اتاق اصناف نظارت ،کمتری و برخورد با گرانفروشی را سرلوحه کارهای خود قرار دهند.
▪️▪️خوشبختانه اتاق اصناف کرمانشاه و مدیران آن این نکته را به خوبی درک نموده و توانسته اند نظارت خوب و قابل قبولی بر بازار داشته باشند هرچند در این بین ممکن است برخی فروشندگان و بازاریان قیمت برخی کالاها را خودسر افزایش دهند اما آنچه از شواهد بر می آید مسئولان و مدیران اتاق اصناف دغدغه و خواست مردم را درک نموده و به ویژه اینکه هر چه به ایام پایانی سال نزدیک می شویم توقع و انتظارات تشدید نظارت بر بازار و کنترل قیمتها است.
◽️◾️▫️با درایتی که در مسئولان اتاق اصناف وجود دارد و حس مردم دوستی و مردمداری آنها قطعا خواست و انتظار شهروندان را همچون گذشته درک خواهند نمود و رسیدگی به خواست و مطالبه شهروندان را در راس برنامه های خود قرار داده و فراق بال خاصی را به ویژه در ایام پایانی سال برای آنها فراهم خواهند نمود.
Share/Save/Bookmark