توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 58598
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۹
درپی حضور نماینده ایران در دوره‌ی آموزشی با حضور مربی رژیم صهیونیستی
معاون وزیر ورزش: اینچه‌ درگاهی باید پاسخگو باشد/ موضوع پیگیری خواهد شد
معاون وزیر ورزش: اینچه‌ درگاهی باید پاسخگو باشد/ موضوع پیگیری خواهد شد
معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی در واکنش به حضور دبیر فدراسیون ژیمناستیک در کلاس مربیگری با حضور نماینده رژیم صهیونیستی، گفت‌: فدراسیون ژیمناستیک خط قرمزهای نظام را رعایت نکرده و بر این اساس رییس فدراسیون باید نسبت به اقدام پاسخگو باشد.

عبدالحمید احمدی در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با حضور دبیر فدراسیون ژیمناستیک در دوره کلاس آموزشی که با حضور نمایندگانی از کشورهای اوکراین، آذربایجان و رژیم صهیونیستی در باکو آذربایجان برگزار شد، اظهار کرد: فدراسیون باید درباره این اتفاقات پاسخگو باشد. چون از جزئیات آن اطلاعی ندارم، نمی‌توانم نسبت به این موضوع اظهار نظری کنم و منتظریم ببینم شرایط چگونه بوده است.

وی خاطر نشان کرد: موضوع اسرائیل خط قرمز ورزش است. کاملاً سیاست ورزش کشور در مواجهه با رژیم صهیونیستی مشخص است. بنابراین اصل کلی بر این است که همه فدراسیون‌ها در همه شرایط این مهم را رعایت کنند. این در واقع موضعی است که ما در وزارت ورزش و جوانان داریم.

احمدی تاکید کرد: در خصوص شرایط خاص این اتفاقی که رخ داده چون از جزئیات از آن اطلاعی ندارم اظهار نظر بیشتری در حال حاضر نمی‌کنم. این مساله را از طریق فدراسیون ژیمناستیک پیگیری خواهم کرد تا ببینم شرایط چگونه بوده است.

معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی در پاسخ به اینکه آیا این سهل‌انگاری آشکار خانم اینچه درگاهی به عنوان رئیس فدراسیون ژیمناستیک تبعات مدیریتی نخواهد داشت؟ گفت‌: من پیگیری می‌کنم و بعداً درباره آن صحبت خواهم کرد.

وی در پایان در پاسخ به اینکه که آیا شورای برون مرزی در جریان این اعزام بوده است یا خیر؟ گفت‌: همه اعزام‌ها در واقع از طریق فدراسیون‌ها به وزارت ورزش و جوانان اعلام می‌شود و در شورای برون مرزی مصوب می‌شود و بر اساس مصوبه شورای برون اقدام می‌شود. این که در رویدادی که قرار است برگزار شود چه اتفاقاتی رخ می‌دهد طبعاً باید فدراسیون آن را مدیریت کند و نسبت به این موضوع پاسخگو باشد.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark