توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 48355
سه شنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۵
سوء استفاده انتخاباتی/ مرقد امام پابرهنگان بازیچه دولت چهار درصدی‌ها
برنامه امروز خانه کارگر میتینگ انتخاباتی حسن روحانی در حرم امام خمینی بود.
سوء استفاده انتخاباتی/ مرقد امام پابرهنگان بازیچه دولت چهار درصدی‌ها
به گزارش خط نیوز به نقل از جهان نيوز، خانه کارگر که به مناسبت روز جهانی کارگر با تعطیلی کارخانه جات کارگران را پای سخنان روحانی نشاند به امید اینکه فرجی در رای رو به سقوط روحانی ایجاد شود.

البته این تنها خیانت به آرمان امام خمینی نبود و در کنار مرقد امامی که افتخارش بوسه بر دست کارگران بود حرمت کارگران شکسته شد و در برابر شعارهای کارگران که در میان سخنران حسن روحانی فریاد می‌زدند: «عزا عزاست امروز روز عزاست امرور زندگی کارگر رو به فناست امروز» مجموعه امنیتی وزارت کار اقدام به پیگرد امنیتی معترضان کردند. و صحبت از خرد کردن دهان آنها زدند.

حرم ستاد نیست

در حالی که اصلاح طلبان خطاب به رئیسی از هشتگ حرم ستاد نیست استفاده کرده اند امروز حسن روحانی میتینگ انتخاباتی خود را در حرم امام برگزار کرد.

از سوی دیگر پایگاه خبری جماران وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار امام خمینی که از محل بیت ‌المال تامین بودجه می‌گردد. در روزهای گذشته به تخریب رقبای روحانی را اولویت رسانه‌ای خود قرار داده است.

این اتفاق در حالی افتاد که سواستفاده از اموال عمومی و بیت المال در ستاد روحانی سابقه دارد و روزنامه ایران و ارگان های دیگر رسانه ای دولت جمهوری اسلامی بازیچه ی انتخاباتی حسن روحانی شده بود
Share/Save/Bookmark