توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 57490
سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۶
روبین‌‌کازان سردار آزمون را به عنوان یک ستاره به زنیت فروخت
یک روزنامه معتبر جمهوری تاتارستان روسیه گزارشی درباره انتقال سردار آزمون، ملی‌پوش ایرانی از روبین‌کازان به زنیت سن‌پترزبورگ منتشر کرد.
روبین‌‌کازان سردار آزمون را به عنوان یک ستاره به زنیت فروخت
به گزارش خط نیوز و به نقل از روزنامه بیزنس آنلاین روسیه، بیهوده است که فکر کنید که روبین‌کازان پس از فروش مهاجم سرشناس ایرانی خود زمان را صرف بازیکن جایگزین می‌کند. روبین‌کازان در نقل‌وانتقال‌های زمستانی سردار آزمون را با قرارداد 10 میلیون یورویی به روبین‌کازان فروخت اما شاید هیچ بازیکنی جدیدی جایگزین او نشود. روبین‌کازان هیچ جای جهان را برای پیدا کردن مهاجمی که جایگزین سردار آزمون شود جستجو نکرد زیرا اطمینانی از جدایی او نداشتند. در حالی که روبین‌کازان مهیای فروش سردار آزمون بود فعالیت جدیدی برای یافتن بازیکن جایگزین انجام نداد و چشمان خود را به داشته‌های باشگاه دوخت. ساگیتوف و کوبلوف، 2 مهاجم پرورش‌یافته آکادمی روبین‌کازان هستند که از شش ماه قبل با تیم اصلی تمرین می‌کنند و در نیم‌فصل دوم لیگ برتر روسیه فرصت بیشتری برای نمایش خود خواهند داشت. دلیل دیگری که روبین‌کازان به دنبال مهاجم جدید نبود این است که در شرایط فعلی بازیکن آماده دیگری نمی‌توانست جایگزین آزمون شود.

بر اساس این گزارش، روبین‌کازان می‌توانست با پرداخت یک میلیون یورو مهاجم باتجربه لیگ برتر روسیه را از تیم کراسنویارک بخرد اما در هیچ جای جهان نمی‌توانست مهاجمی در سطح سردار آزمون پیدا کند. اگر این‌گونه نبود زنیت حاضر نمی‌شد 10 میلیون یورو برای سردار آزمون پرداخت کند. در نهایت باید اعلام کنیم سردار آزمون به عنوان یک بازیکن جوان و مصمم و نه ستاره به روبین‌کازان آمد. او پس از کار کردن تحت نظر قربان بردیف به یک ستاره تبدیل شد. بدین‌خاطر جایگزین کردن بازیکنی به جای سردار آزمون از همان ابتدا آسان نیست.
Share/Save/Bookmark