توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 63302
دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۵
معاون اداره کل تعاون و کار کرمانشاه:
معترضان به عدم دریافت بسته معیشتی منتظر اعلام مجدد باشند
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: معترضان به عدم دریافت بسته معیشتی منتظر اعلام زمان مجدد باشند.
معترضان به عدم دریافت بسته معیشتی منتظر اعلام مجدد باشند
حجت الاسلام امین الله سلیمانی اظهار داشت: افرادی که بسته‌های کمک معیشت را دریافت نکرده‌اند و اعتراض خود را در سامانه حمایت ثبت کرده‌اند، ظرف یک ماه نتیجه از تاریخ ثبت نتیجه اعتراض به اطلاع آنها خواهد رسید.

وی افزود: نتیجه رسیدگی به اعتراض این افراد در سامانه قابل مشاهده نیست.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه عنوان کرد: افرادی که نتوانسته‌اند اعتراض خود را در سامانه ثبت کنند منتظر اعلام زمان مجدد بازگشایی سامانه باشند.

حجت الاسلام سلیمانی گفت: افرادی که در شهریور و مهر ماه از لیست یارانه بگیران حذف شدند بر اساس آزمون وسع مالی به دفاتر پیشخوان مراجعه و نسبت به اعتراض اقدام کنند.

وی عنوان کرد: در بازه زمانی ۲ ماهه نتیجه اعتراض در سامانه www.yaraneh10.ir قابل مشاهده است و نیازی به مکاتبه با هیچ دستگاهی نیست.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه بیان کرد: پس از استعلام از مراجع ذیصلاح در بازه زمانی ۶ ماه در صورت استحقاق نسبت به برقراری یارانه معیشتی اقدام می‌شود.
Share/Save/Bookmark