توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 52601
چهارشنبه ۱۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۴
سلطانی‌فر: برای استقلال و پرسپولیس مربیان صاحب‌ نامی استخدام کردیم/ هر دو تیم هیئت مدیره خوبی دارند
وزیر ورزش و جوانان گفت: برای هر دو تیم پرسپولیس و استقلال دو‌ مربی صاحب نام خارجی استخدام کردیم که تا دو سال آینده نیز قراردادشان تمدید شده ‌است.
سلطانی‌فر: برای استقلال و پرسپولیس مربیان صاحب‌ نامی استخدام کردیم/ هر دو تیم هیئت مدیره خوبی دارند
به گزارش خط نیوز و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و‌جوانان،مسعود سلطانی‌فر درباره رشد و توسعه فوتبال ایران و موفقیت باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس گفت: امسال با کار سنگین، سازماندهی، حمایت و پشتیبانی خوبی که انجام شد، دو تیم استقلال و پرسپولیس برای اولین بار به طور همزمان در تاریخ فوتبال به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه یافتند و هر دو تیم جز هشت تیم برتر آسیا قرار گرفتند. ضمن اینکه برای اولین بار در تاریخ ورزش و فوتبال ایران، این دو تیم با کسب جام‌های لیگ برتر و جام حذفی به چنین موقعیتی دست پیدا کردند.

وی دلایل موفقیت این دو تیم در دو سال گذشته را اصلاح ساختار سازمانی و پرداخت بخش عمده‌ای از بدهی‌های 10،15 ساله آنها به اشخاصی حقیقی مثل بازیکنان و مربیان دو پایتخت اعلام کرد.

وزیر ورزش و جوانان همچنین در خصوص وضعیت مربیان استقلال و پرسپولیس تصریح کرد: برای هر دو تیم دو‌ مربی صاحب نام خارجی استخدام کردیم که تا دو سال آینده نیز قراردادشان تمدید شده ‌است. از جهت ساختار نیز، هیئت مدیره هر دو تیم اعضای بسیار خوبی دارند که باعث سامان وضعیت هر دو تیم شده است.

سلطانی‌فر ماحصل تلاش دو سه ساله را نتایجی دانست که امسال فوتبال کشورمان بدست آورده و خاطرنشان کرد: این نتایج نشان داد که ظرفیت فوتبال ایران بیش از آن چیزی است که قبلاً تحلیل می‌شد.
Share/Save/Bookmark