توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 55671
يکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۵
راهپیمایی روز ۱۳ آبان؛
دلارهای آمریکایی زیرپای مردم/ سرلشکر جعفری در راهپیمایی ۱۳ آبان: آمریکا در لانه جاسوسی باقی می‌ماند، انقلاب ما به ۴۰ سالگی نمی‌رسید
مراسم بزرگداشت ۱۳ آبان صبح امروز در سراسر کشور و همچنین در تهران در مقابل لانه جاسوسی آمریکا برگزار شد. فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: اگر آمریکایی ها در لانه جاسوسی باقی می ماندند انقلاب ما عمر ۴۰ ساله نمی کرد و در همان دهه اول کار انقلاب تمام بود.
دلارهای آمریکایی زیرپای مردم/ سرلشکر جعفری در راهپیمایی ۱۳ آبان: آمریکا در لانه جاسوسی باقی می‌ماند، انقلاب ما به ۴۰ سالگی نمی‌رسید
به گزارش خط نیوز به نقل از پایگاه 598، مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان امروز از ساعت ۹:۳۰ صبح در سراسر کشور برگزار می‌شود و مراسم محوری در تهران نیز در مقابل لانه جاسوسی آمریکا، با سخنرانی سردار سرلشکر جعفری فرمانده کل سپاه برگزار خواهد شد.
قرائت بیانیه های دانشجویی و دانش‌آموزی و همچنین مداحی، از دیگر بخش های مراسم در مقابل لانه جاسوسی سابق آمریکا است و از ساعت ۱۰:۳۰ صبح هم فرمانده کل سپاه پاسداران سخنرانی خواهد کرد.

شعار «هیهات مناالذله» در کنار شعار «مرگ بر آمریکا» شعار محوری راهپیمایی امسال است.

گفتنی است آیت الله سید احمد خاتمی در کرمان، عزت الله ضرغامی در رشت، صفار هرندی در قزوین، سردار حسین اشتری در اصفهان و سردار نقدی در البرز سخنرانی خواهند داشت.

3/سرلشکر جعفری در مراسم گرامیداشت 13 آبان: پیروزی اقتصادی نزدیک است
*پنتاگون ابلاغیه ای صادر کرده با این مضمون که از نشر هرگونه اخبار در خصوص توانمندی نیروهای ایرانی جلوگیری شود تا تضعیف روحیه بین سربازان رخ ندهد.

*در طبس شاهد شکست مفتضحانه نیروهای امریکایی بودید و شکست دوم امریکا در جنگی بود که ظاهرا بین ایران و عراق رخ داد.حمله امریکا به صدام و نابودی او نقطه بارز شکست امریکایی ها بود.

*شکست برنامه های امریکا در منطقه و توسعه اسرائیل از نیل تا فرات شکست سوم آمریکایی ها بود .نتیجه سیاستهای انها در منطقه این شد که اسرائیل در منطقه محدود خود از موشک حزب الله می ترسد.

* شکست در حمایت و به وجود اوردن داعش در منطقه شکست چهارم آمریکا بود همچنین شکست نظامی بود که با وجود ایجاد و توسعه داعش بود که انها تا نزدیکی کربلا نفوذ کرده بودند و اگر مقاومت انها نبود معلوم نبود چه بلایی سر مردم سنی وشیعه عراق می امد.

*شکست مفتضحانه در یمن که ظاهرا عربستان را جلو انداختند شکست بعدی آمریکا بود* شکست در کلیه برنامه ریزی ها برای ایجاد نا امنی در ایران بود که اوج آ ن نا ارامی در تیر۷۸ و فتنه ۸۸ بود. همچنین در دی ماه سال ۹۶ نیز صراحتا اعلام کردند که از نا ارامی ها حمایت کردند .

*تاریخ ما تاریخ شکستهای سلسله وار امریکا دربرابر ملت ایران است و امروز پس از ازمودن راههای مختلف تنها امیدشان شکست ایران در عرصه جنگ اقتصادی و روانی است.این عرصه نیز با یاری خدا و مقاومت ملت ایران میدان پیروزی ملت خواهدشد.

*تجربه شکستهای امریکا در طول ۴۰ سال اخیر گویای این حقیقت است که راهبرد مقاومت تنها راه غلبه بر دشمن است و از انجا که ملت ایران این راه را ادامه می دهند پیروزی اقتصادی نزدیک است.

*خطاب به ترامپ رییس جمهور عجیب و قریب امریکا می گویم: ایران را تهدید نکن که هنوز ناله های سربازان شما در طبس و ملوانهای شما به گوش می رسد پس ما را ازتهدیدنظامی نترسانید.2/ سرلشکر جعفری در مراسم گرامیداشت 13آبان: اگر آمریکا در لانه جاسوسی باقی می‌ماند انقلاب به ۴۰ سالگی نمی‌رسید
*اگر در ۱۳ ابان بساط امریکا جمع نمی شد انقلاب ۴۰ ساله نمی شد و امریکا میتوانست در همان دهه اول انقلاب را با شکست مواجه کند این قابل توجه افرادی است که امروز به دنبال مذاکره با امریکا هستند.

*اگر ۱۳ ابان ۵۸ این اتفاق نمی افتاد امروز شاهد مبارزه ازادی خواهان جهان با امریکا نبودیم. برخی از مسیولین از تسخیر لانه به وحشت افتاده بودند و خواستار ازادی گروگانهای امریکایی بودند و برخی هم این نظر را داشتند اما بروز نمی دادند.

*تنها معدودی از مسیولین از جمله رهبری از این اقدام حمایت کردند و از همان روز دلدادگی بین جوانان و رهبر انقلاب شکل گرفت و مسیله ای که رهبری روی آن تاکید دارند.دانشجویان و جوانانی که رهبری به انها دل بستند اقداماتی در این سطح البته نه اشغال بلکه در این سطح انجام بگیرد.

* تاریخ انقلاب گویای شکستهای امریکا در منطقه است و این اخرین هربه دشمن یعنی جنگ اقتصادی به همراه عملیات روانی هم نا کام خواهد ماند.

*همانطور که امروز شاه شکست تهدیدات تحریمی امریکایی ها هستیمباور نکته اخر سخت است و همه ما کم و بش تحت تاثیر علیات روانی دشمن هستیم در این شرایط باور افول امریکا سخت است اما اگر به سخن کار شناسان گوش دهیم باین باور ساده می شود.

* رسانه های آمریکا اذعان کردند که بعداز ارزیابی پنتاگون از توان نظامی ایران امریکا علاقه ای به در گیری با ایران ندارد همچنین مطرح کردند نیروی سپاه بارها با تاکتیک هاس خود امریکا و انگلیس را غافلگیر کرده است و ایران در عراق امریکا را ۳بر صفر شکست داد چون هر۳ موقعیت اصلی عراق در اردوگاه ایران است.

*چاک هگل وزیر پیشین امریکا گفت تهدید ایران حماقت محض است . رسیدن به ثبات در سوریه بدون حمایت ایران محال است

*نشریه امریکایی مطرح کردند جنگ سوریه تمام شد وامریکا در آن باخت

دادستان کل کشور در حاشیه مراسم 13 آبان: قطعا تحریم‌ها و فشارهای آمریکا موجب پیشرفت و ترقی کشور خواهند شد
حجت‌الاسلام منتظری در جریان راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حضور مردم در راهپیمایی امروز ۱۳ آبان نشانه بصیرت آنهاست.

وی با بیان اینکه مردم ما می‌دانند در شرایط حساس باید حضور فعال‌تری داشته باشند، افزود: امروز آمریکا به عنوان شیطان بزرگ، دشمن اسلام و مسلمین است و ما هم باید دشمنی خود را با آنها ابراز کنیم.

دادستان کل کشور با بیان اینکه تحریم‌های آمریکا علیه ایران، اتفاق جدیدی نیست و ۴۰ سال است که آنها ما را تحریم کردند، افزود: تحریم زمینه‌ و بستری است برای رشد و پیشرفت ما؛ البته تحریم‌ها فشارهایی را بر مردم تحمیل می‌کند ولی قطعا این تحریم‌ها و فشارها موجب پیشرفت و ترقی خواهند شد. ما باید از این تحریم‌ها استقبال کنیم چرا که زمینه‌ای است که مردم و خصوصا جوانان ما به این فکر و اندیشه بیافتند که روی پای خودشان بایستند و ارتباط خود را با دشمن کمتر کنند.

وی همچنین در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران پیرامون دلیل پشیمانی برخی از تسخیرکنندگان لانه جاسوسی، گفت: دلیل این پشیمانی را باید از خودشان پرسید. لابد اعتقاد و ایمان آنها آنچنان که باید و شاید عمیق نبوده است. این یک امر جدیدی نیست، در تاریخ اسلام سابقه دارد عده‌ای که یک مدتی در تبعیت از پیامبر اکرم (ص) و ائمه اطهار (ع) بودند و بعدا انحراف پیدا کردند؛ باید دعایشان کرد که از این انحراف برگردند.

1/ سرلشکر جعفری در مراسم گرامیداشت 13آبان: 13 آبان روز فرو ریختن هیمنه جهانی آمریکا و نماد مبارزه ملت ایران با استکبار جهانی است
*خدارا شکر که افتخار مبارزه با استکبار تحت ولایت ولی فقیه را به ما داد و در طول این ۴۰ سال به راحتی می توان دست خدارا دید.

*در ۱۳ ابان ۳ حادثه مهم رخ داده که بیانگر چالش ملت ایران با امریکاست اولین چالش مربوط به ۱۳ ابان ۴۳ است که شاه ملعون دستور تبعید امام به ترکیه راصادر کرد و۱۵ سال بعد در ۱۳ ابان ۵۸ جهان شاهد خفت امریکایی ها و جبران حرکت سرکوب گرانه امربکا بود.

*حادثه دیگر کشتن دانش اموزانی بود که رژیم از صلابت انها ترسید ودر همان سال شهید شدند و خون انها تضمین پیروزی انقلاب شد.

*امربکایی ها در سال ۵۸ در حال جاسوسی بودند و دانشجویان تحمل این شرایط را نداشتند و بنا شد به صورت خود جوش این حرکت تظاهرات از سمت دانشگاه به سمت لانه جاسوسی صورت بگیرد وتعداد محدودی می دانستند بناست به سفارت امریکا حمله شود .

*با جمع شدن دانشجویان با توکل بر خدا به سفارت حمله و تمام دیپلماتها دستگیر شدند ودر همان وقت این حرکت با تایید امام روبرو شد و مردم از حرکت دانشجویان پشتیبانی کردند و امام در جایی این حرکت را مهمتر از پیروزی اول دانستند چون اگر امریکایی ها اینجا می ماندند این انقلاب عمر ۴۰ ساله نمی کرد.

*این حرکت با دستگیری جاسوسان خاتمه یافت و ما از آن روز در ایران دیپلمات امریکایی و لاته جاسوسی امریکا نداریم و هر چند که از خارج از ایران مشغول توطئه هستند اما خیلی متفاوت با زمانی است که در کشور حضور داشتند

* 13 آبان روز فرو ریختن هیمنه جهانی امریکا ونماد مباززه ملت ایران با استکبار جهانی و به ویژه آمریکااست.

حضور وزیر آموزش و پرورش و جمعی از فعالین دانشجویی در دفتر تحکیم
جمعی از فعالین ادوار جنبش دانشجویی در حاشیه مراسم گرامیداشت 13 آبان در دفتر تحکیم وحدت حضور پیدا کردند.


حجت الاسلام گواهی: حضور در راهپیمایی ۱۳ ابان نماد بیزاری از امریکا است
حجت الاسلام گواهی مسئول بسیج طلاب در حاشیه مراسم گرامیداشت 13 آبان در گفتگو با دانشجو گفت:

*یوم الله ۱۳ ابان گفت:۱۳ ابان نماد استکبار ستیزی است حضور در راهپیمایی ۱۳ ابان نماد بیزاری از امریکااست

*همانطور که رهبری فرمودند آمریکا جایگاهی در بین ملتها ندارد و خودش است و خودش

*در این شرایط وظیفه همه مقاومت است و نتیجه مقاومت اربعین ها و پیروزی در عرصه های مختلف را به دنبال دارد

حاشیه نگاری1/پرچم ایران،حزب الله و دست نوشته های "ما ایستاده ایم در دستان شرکت کنندگان
*شعارهای ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند و ای رهبر آزاده آماده ایم،آماده از شعارهای ولایت مدارانه این مراسم است

*سرود مرگ بر آمریکا با صدای حامد زمانی در حال طنین اندازی در خیابان طالقانی است که شور و هیجان خواستی به مراسم تزریق کرده و دانش اموزان هم با این سرود هم نوایی می کنند

*پرچم ایران،حزب الله و دستنوشته های "ما ایستاده ایم"و کاریکاتور ترامپ از جمله نمادهای بارز راهپیمایی سال جاری است

*سخن مشهور معمار کبیر انقلاب مبنی بر هرچه فریاد دارید به سر آمریکا بکشید بر تابلو نوشته ها به چشم می خورد

*بریده تکه های روزنامه مربوط به ۱۳ ابان ۵۸ به صورت بنر با تیترهای سفارت آمریکا سقوط کرد و سخن امام مبنی بر اینکه ما امریکا رازیر پا می گزاریم از جمله ابتکارات منحصر به فرد مراسم استکبار ستیزی در سال جاری به حساب می رود.

زیر پاقرار گرفتن پرچم های آمریکا و رژیم صهیونیستی در مراسم بزرگداشت 13 آبان
زیر پای راهپیمایی کنندگان پرچم های آمریکا و رژیم صهیونیستی و همچنین تصویر دلارهای آمریکایی به نمایش درآمده است که شرکت کنندگان از روی آنها عبور می کنند.

پوشش زنده مراسم بزرگداشت یوم الله ۱۳ آبان

آغاز رسمی مراسم 13 آبان در تهران و سراسر کشور
مراسم ۱۳ ابان به طور رسمی در تهران و مقابل لانه جاسوسی سابق آمریکا با حضور دانش اموزان و اقشار مختلف مردم آغاز شد و شعارهای مرگ بر آمریکا،مرگ بر اسرائیل ،مرگ بر انگلیس ،مرگ بر اسرائیل ،مرگ بر استکبار و ههیات منا الذله به گوش می رسد.
Share/Save/Bookmark