توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 63276
يکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۱
ایران در خط مقدم مبارزه با صهیونیست و استکبار جهانی است
فرمانده قرارگاه عملیاتی ارتش در غرب کشور گفت: نظام ایران اسلامی درخط مقدم مبارزه با صهیونیست و امریکا است و به واسطه تضاد ایدئولوژیکی با استکبار جهانی و پرچمداری حضرت امام (ره) و رهبر معظم انقلاب، این مبارزه همچنان ادامه دارد.
ایران در خط مقدم مبارزه با صهیونیست و استکبار جهانی است
امیر سرتیپ دوم فرهاد آریانفر روز شنبه در آیین تودیع و معارفه فرمانده تیپ ۷۱ پیاده مکانیزه ارتش در پادگان ابوذر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و مدافعان حرم سپهبد سردارحاج قاسم سلیمانی، افزود: آمریکا و غرب حق ندارند در اطراف منطقه جمهوری اسلامی پادگان نظامی درست کنند.

وی اظهارداشت: شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی باعث تقویت جبهه مقاومت و ایجاد وحدت بین مسلمانان و ملت بزرگ ایران اسلامی شد.

امام جمعه سرپل ذهاب نیز با تسلیت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت: پادگان ابوذر بهترین تکیه گاه مردم در طول ۴۰ سال انقلاب با فراز و نشیب ها مختلف است.

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب افزود: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای جبهه مقاومت، شخصیت هایی بودند که مورد توجه خدا و ولی خدا هستند، عمری مجاهدانه به انقلاب خدمت کردند، از این رو باید الگوی تام برای نیروهای نظامی باشند.

وی اظهارداشت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی نیروهای مسلح ما در اوج آمادگی معنوی و نظامی هستند و بر قله های افتخار قرار دارند.

امام جمعه سرپل ذهاب گفت: قدرت ایمان، تقوا، اقتدار، امنیت و صلابت از شاخصه های اصلی نیروهای مسلح ما است و همین شاخصه باعث شده نیروهای مسلح ما از سایر نیروهای مسلح متمایز شوند.

فاطمی نسب ادامه داد: به برکت جمهوری اسلامی، نیروهای مسلح ما از نظر قدرت نظامی در بالاترین سطح قرار دارند، سپاه پاسداران و ارتش امروز حرف اول و آخر در بعد نظامی می زنند.

وی یادآور شد: به تازگی شاهدیم پاسداران ما با تکیه بر قدرت خدا و رهنمودهای مقام معظم رهبری، ارتش حوزه استکبار جهانی و آمریکای جنایتکار را به خاک مالیدند و این بزرگترین درس عبرت به استکبار بود.

در این مراسم سرهنگ جلیل شاطری به عنوان فرمانده تیپ ۷۱ پادگان ابوذر ارتش منصوب و از زحمات امیر کیومرث جعفری فرمانده سابق این پادگان تجلیل شد.
Share/Save/Bookmark