توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 48796
دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۹
دلیل تاخیر در اعلام اسمم در لیست افراد تایید شده را نمی‌دانم
محمودی: فشار زیادی وجود دارد تا برخی دوستان در مجمع رای بیاورند
نامزد ریاست فدراسیون والیبال گفت: با وجودی که فشار زیادی از چند جهت وجود دارد تا برخی دوستان در مجمع رای بیاورند اما بستر مناسبی برای فعالیت داشتم و شرایطم بد نیست.
محمودی: فشار زیادی وجود دارد تا برخی دوستان در مجمع رای بیاورند
به گزارش خط نیوز، وزارت ورزش و جوانان در حالی احمد ضیایی، محمد تقی حسن‌زاده، امیر حسین منظمی و کریم فروزان را به عنوان نامزدهای تایید صلاحیت شده برای تصدی ریاست فدراسیون والیبال را به شرح زیر اعلام کرد که نام بهنام محمودی، بازیکن سابق تیم ملی والیبال در آن به چشم نمی‌خورد.

محمودی در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: امروز به وزارت ورزش آمدم تا پیگیر وضعیتم شوم. به نظر من هیچ مشکلی وجود ندارد و به دنبال پیدا کردن دلیل تاخیر در اعلام اسمم در لیست افراد تایید شده هستم. طبق قانون اگر تا 40 روز، پاسخی صادر نشود، جواب استعلامم مثبت اعلام خواهد شد.

او ادامه داد: من ده‌ها سفر خارجی داشته و خارج از این ایران زندگی کرده‌ام ولی هیچ مشکل امنیتی نداشته‌ام. نمی‌دانم دلیل این اقدام وزارت ورزش چیست.

محمودی درباره فعالیت انتخاباتی خود گفت: چند سفر به استان‌های مختلف داشته‌ام و با روسای هیئت استان‌ها صحبت کرده‌ام. با وجودی که فشار زیادی از چند جهت وجود دارد تا برخی دوستان در مجمع رای بیاورند اما بستر مناسبی برای فعالیت داشتم و شرایطم بد نیست.

به گزارش تسنیم مجمع انتخاباتی فدراسیون والیبال ساعت 10 روز پنجشنبه هفتم دی‌ ماه در آکادمی ملی المپیک برگزار خواهد شد.
Share/Save/Bookmark