توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 52150
يکشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۷
فرمانده ناجا خبر داد
آغاز به کار قرارگاه انتظامی-ترافیکی روح‌الله/ اسکورت زائران از مبدا تا مقصد/ مشکل امنیتی خاصی نداشته‌ایم
فرمانده نیروی انتظامی از آغاز به کار قرارگاه انتظامی- ترافیکی روح‌الله و آماده‌باش بیش از 20 هزار نفر از ماموران ناجا برای خدمت‌رسانی به زائران مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) خبر داد.
آغاز به کار قرارگاه انتظامی-ترافیکی روح‌الله/ اسکورت زائران از مبدا تا مقصد/ مشکل امنیتی خاصی نداشته‌ایم
به گزارش خط نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه آغاز به کار قرارگاه انتظامی ترافیکی روح‌الله در جمع خبرنگاران با تسلیت ایام رحلت ملکوتی حضرت امام خمینی(ره)، اظهار داشت: قرارگاه انتظامی ترافیکی روح‌الله از هفته‌های گذشته کل گرفته و هرچه نزدیک‌تر به مراسم سالگرد ارتحال می‌شویم درصد حضور همکاران افزایش می‌یابد.

فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: هم اکنون ماموران ناجا در آماده‌باش 50 درصدی هستند و فردا این حضور و آماده‌باش به 100 درصد خواهد رسید.

وی گفت: بیش از 20 هزار نفر از همکاران ما در نیروی انتظامی آماده خدمات‌رسانی به زائران هستند؛ همچنین ماموران ما در فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، ناحیه ویژه شرق و غرب استان تهران، پلیس راه و راهور ناجا با تمام ظرفیت حاضر به خدمت‌رسانی هستند.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور اعلام کرد: زائرانی که از استان‌های مختلف برای مراسم سالگرد ارتحال به تهران می‌آیند از مبدا تا مقصد توسط ماموران پلیس راه اسکورت خواهند شد.
Share/Save/Bookmark