توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 55670
يکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۵
وقتی مرگ_بر_آمریکا ترند جهانی می‌شود
طی روزهای گذشته با نزدیک شدن به روز ۱۳ آبان، آغاز تحریم‌ها و روز استکبارستیزی، کاربران فضای مجازی با هشتگ مرگ بر آمریکا واکنش تندی به این کشور نشان دادند.
وقتی مرگ_بر_آمریکا ترند جهانی می‌شود
به گزارش خط نیوز به نقل از مجله مهر: از شب گذشته همزمان با ورود به روز ۱۳ آبان کاربران فضای مجازی واکنشهای زیادی با هشتگ مرگ بر آمریکا علیه ایالات متحده نشان دادند. اما آمریکایی‌ها در حالی روز ۱۳ آبان را روز شروع تحریم‌ها و وارد آوردن ضربه کاری و نهایی به ایران تعریف کرده‌اند، که این روز، در میان ما ایرانی‌ ها با عنوان روز «مبارزه با استکبار جهانی» معروف است؛ ملت ایران در ۴ دهه اخیر، مبارزه با استکبار که مظهر تمام و کمال آن آمریکای جنایتکار است را با موفقیت ادامه داده است.

اگر چه آمریکایی‌ها با به راه انداختن جنگ روانی و شانتاژهای تبلیغاتی در حال ترویج این گزاره هستند که از امروز ۱۳ آبان با تحریم‌هایشان ایران را زمین‌گیر می‌کنند و حتی سایت وزارت خارجه این کشور نیز برای روزهای منتهی به این تاریخ، ضرب‌الاجل قرار داده، اما حقیقت آن است که از امروز قرار نیست اتفاق تازه‌ای در کشور ما به نفع اغراض شوم آمریکا روی دهد.

در زیر بخشی از واکنش‌های کاربران فضای مجازی را با هشتگ مرگ بر آمریکا می‌خوانیم:

زینب حسنی: قشنگترین روزهای مدرسه وقتی بود که تو گروه سرود و تئاتر برای ۱۳ آبان آماده میشدیم و آخرش با صدای بلند داد میزدیم مرگ بر آمریکا

غلامعلی حداد عادل: تاکنون مردم شریف ایران ۱۳آبان را به سه دلیل، روز مرگ بر آمریکا می‌دانستند. امسال با اعمال تحریم‌های ترامپ دلیل چهارمی هم به دلایل قبلی اضافه می‌شود.

علی سیستانی: دولت آمریکا مشکلش با مردم ماست مشکلش اینه که نمیخواد ایران قدرتمند رو ببینه اگر به قول خودشون ما هیچ قدرتی نداریم و توی این ۴۰ سال هیچ پیشرفتی نکردیم پس چرا دست از سرمون برنمیداره؟!

مطهر: مرگ بر آمریکا مطالبه روشن عدالت‌خواهان جهان برای پایان ظلم و غارت در مقیاس جهانی است.

علی امیری: فکر میکنم در این سیزده آبان امسال، با اطمینان بالاتر و با جمعیت بیشتری فریاد بزنیم مرگ بر آمریکا

اصلانی: مرگ بر آمریکا محدود به مرز مشخص جغرافیایی نیست و تمام مستضعفان عالم را در بر می‌گیرد

شوق وصل: چه کیفی داره تو زمین دشمن(توئیتر) برعلیه‌ش فعالیت کنی و توئیت بزنی مرگ بر امریکا

عبدالله دارایی: امروز روز گفتن مرگ بر آمریکا است زن ومرد کوچک وبزرگ شعار میدهند. امروز همگی ما با مشت های گره کرده باید بگوییم آمریکای جنایتکار هر چقدرهم ایران را تحریم ظالمانه بکنید ما استوارتر ومحکم تر درمقابل سلطه تو خواهیم ایستاد وپیروزی متعلق به ایران است.

مش جانسون: اینکه نتونستم برم جلوی لانه جاسوسی و جماعت رو همراهی کنم، دلیل به این نیست که نگم مرگ بر امریکا
Share/Save/Bookmark