توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 64517
دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۴
ممنوعیت فعالیت 11 رشته ورزشی پُر برخورد در کرمانشاه
ممنوعیت فعالیت 11 رشته ورزشی پُر برخورد در کرمانشاه
معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: باتوجه به وضعیت قرمز استان بلحاظ شیوع بیماری کرونا، یازده رشته ورزشی پربرخورد در کرمانشاه نمی‌توانند فعالیت خود را از سربگیرند.

جلال عزیزی در گفت وگو با ایسنا، بااشاره به اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی در استان، اظهارکرد: براساس این محدودیت‌ها باشگاه‌های ورزشی رشته‌های پربرخورد در استان همچنان برای مدت یک هفته دیگر نمی‌توانند فعالیت خود را از سرگیرند.

وی تصریح کرد: کاراته، ووشو، بوکس، تکواندو، کشتی، رشته های رزمی، جودو، شطرنج، کبدی، کونگ فو و شنا یازده رشته ای هستند که تا اطلاع ثانوی نمی‌توانند در استان فعالیت داشته باشند.

معاون ورزش و جوانان استان تصریح کرد: این رشته‌ها به دلیل تماس نزدیک ورزشکاران جزو رشته‌های پربرخورد محسوب شده و درحال حاضر امکان از سرگیری فعالیتشان را ندارند.

وی بابیان اینکه با باشگاه‌های ورزشی پُربرخورد که بصورت غیرقانونی فعالیت خود را شروع کنند برخورد می‌کنیم، اعلام کرد: از زمان شروع بیماری کرونا تاکنون گروه‌های بازرسی بازدیدهایی از باشگاه‌های سطح استان دارند و طی این مدت با 200 باشگاه متخلف برخورد کرده‌ایم.

عزیزی تاکید کرد: سایر رشته‌های ورزشی در استان همچون رشته‌های انفرادی و ورزش‌های همگانی تنها با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی می‌توانند فعالیت داشته باشند.

وی اعلام کرد: همچنین مجموعه‌های ورزشی سطح استان هم کماکان فعال خواهند بود و به منظور حفظ سلامت ورزشکاران روزانه بصورت مستمر اقدام به ضدعفونی کردن آنها می‌کنیم.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark