توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 49776
يکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۸
در نهمین هفته پیاپی
تظاهرات در تل‌آویو علیه فساد مالی نتانیاهو
صدها نفر از ساکنان «تل‌آویو» در نهمین هفته پیاپی با حضور در خیابان‌ها علیه فساد مالی کابینه «بنیامین نتانیاهو» تظاهرات کردند.
تظاهرات در تل‌آویو علیه فساد مالی نتانیاهو
به گزارش خط نیوز به نقل از خبرگزاری میزان، صدها نفر از ساکنان «تل‌آویو» در نهمین هفته پیاپی با حضور در خیابان‌ها علیه فساد مالی کابینه «بنیامین نتانیاهو» تظاهرات کردند.

این تظاهرات علاوه بر تل‌آویو در دیگر مناطق سرزمین‌های اشغالی نیز صورت گرفته است.

تظاهرات کنندگان با در دست داشتن پلاکاردهایی خواستار استعفای نتانیاهو و دیگر مقامات رژیم صهیونیستی که متهم به فساد مالی هستند شده‌اند.

«بنیامین نتانیاهو» تحت پرونده موسوم به «1000» به دریافت رشوه و کمک‌های مالی غیرقانونی خارجی، تحت پرونده «2000» به سوء استفاده از قدرت و پرداخت رشوه به نشریه «یدیعوت آحرونوت» جهت حمایت و پوشش ویژه، و تحت پرونده «3000» به زد و بند در جریان خرید زیردریایی‌های اتمی از آلمان متهم است.

هفته گذشته نیز رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که بنیامین نتانیاهو برای شهادت در رابطه با پرونده مربوط به فساد مالی در خرید زیردریایی از آلمان، احضار و احتمالا مورد بازجویی نیز قرار خواهد گرفت.

امور مربوط به خرید زیردریایی از آلمان به «پرونده 3000» معروف است و در آن «بنیامین نتانیاهو» و تعدادی دیگر از مقامات رژیم صهیونیستی متهم به سوءاستفاده مالی در این پرونده هستند.
Share/Save/Bookmark