توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 40928
سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۵۷
دکتر حسین طلا:
عملکرد دوساله دولت، منجر به افزایش نیازمندی مردم به یارانه نقدی شده است
وی افزود: عدالت این را می گوید که نیازمندان باید بیشتر حمایت شوند و وضعیت اقتصادی امروز مناسب نیست و دولت در حوزه اقتصاد و اشتغال نتوانسته حرفی برای گفتن داشته باشد و با کشاندن سرمایه ها به جای تزریق به عرصه تولید داخلی به درون بانک ها با هدف کاهش تورم موجب کندی حرکت اقتصاد کشور شده است.
عملکرد دوساله دولت، منجر به افزایش نیازمندی مردم به یارانه نقدی شده است
به گزارش خط نیوز؛ دکتر حسین طلا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با حضور در غرفه پایگاه 598 در سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی در خصوص تلاش دولت برای حذف یارانه نقدی از طریق مجلس اظهار داشت: نکته اول اینکه بحث حذف یارانه نقدی ثروتمندان قانون است و این بخش باید انجام شود ولی متاسفانه دو سال عملکرد دولت منجر شده که افراد بیشتری به یارانه نقدی نیازمند شوند.

ایشان در ادامه بیان نمودند: عدالت این را می گوید که نیازمندان باید بیشتر حمایت شوند و وضعیت اقتصادی امروز مناسب نیست و دولت در حوزه اقتصاد و اشتغال نتوانسته حرفی برای گفتن داشته باشد و با کشاندن سرمایه ها به جای تزریق به عرصه تولید داخلی به درون بانک ها با هدف کاهش تورم موجب کندی حرکت اقتصاد شده است و این امر هر روز وضع اقتصادی مردم را سخت تر می کند.

طلا با اشاره به آمادگی مجلس برای رفع مشکلات به وجود آمده گفت: امیدواریم دولت با یک نسخه اقتصادی مناسبی را به مجلس بدهد و مجلس در این زمینه کارکرده است مثلا دولت درخواست رفع موانع تولید بود و لایحه آمد و مجلس هم تصویب کرد اما اتفاقی نیفتاد. یا در بحث قاچاق علی رغم اینکه قانون آن در مجلس تصویب شد اما دولت می گوید من این قانون را قبول ندارم و آن را اجرایی نمی کند. به نظر دولت به جای کارهای اضافی به حوزه معیشت مردم توجه کند.
Share/Save/Bookmark