توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 65318
چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۹
سروری
کار مردم را معطل نگذارید/ آقای روحانی سلامت خود را اولی بر حل مشکلات مردم می‌داند؟!
رییس‌جمهوری که باید پیش قراول خطرات برای حفظ جان ملت باشد جلسه سران قوا را منتفی می‌کند؛ با چه استدلالی؟
کار مردم را معطل نگذارید/ آقای روحانی سلامت خود را اولی بر حل مشکلات مردم می‌داند؟!
به گزارش خط نيوز، پرویز سروری، فعال سیاسی نیز در گفت‌وگو با «صبح‌نو» در واکنش به لغو جلسه سران قو، اظهارداشت: تناقضات جدی در مطالب رییس‌جمهوری و توقعاتی که از مردم دارد و رفتاری که از ایشان بروز پیدا می‌کند وجود دارد. عین صحبت رییس‌جمهوری است که باید معیشت و کرونا را با هم جمع کنیم. امروز ایشان توقع دارد کادر درمانی این خطر را به جان بخرد در بیمارستان باشد اما یک مسوولی به بازدید بیماران برود ناقل و رفتاری خارج از پروتکل است.

اقدام رییس مجلس جای تقدیر دارد
وی افزود: اقدام رییس مجلس در بازدید از بیمارستان باید مورد تحسین دولت و رییس‌جمهوری قرار بگیرد که یک مسوولی، رییس قوه‌ای به تعبیر ایشان جانش را به خطر انداخته در میان بیماران حضور پیدا کرده است تا کادر درمانی که سربازان حفظ جان و سلامت مردم هستند مسوولان را کنار خودشان ببینند. این اقدام مثبتی است که باید خوشحال باشیم که در سطح مسوولان کشور اتفاق می افتد و موجب دلگرمی کادر درمان و همینطور بیماران می‌شود. نماینده ادوار مجلس لغو جلسه سران قوا را اقدام بسیار تعجب‌برانگیز جلسه سران قوا توصیف کرد و گفت: برای اینکه سلامتی رییس‌جمهوری به خطر نیفتند جلسه سران قوا را لغو می‌کنند جای تعجب دارد. رییس‌جمهوری که باید پیش قراول خطرات برای حفظ جان ملت باشد جلسه سران قوا را منتفی می‌کند؛ با چه استدلالی؟

کار مردم را معطل نگذارید
سروری تاکید کرد: اولاً تست‌ها و اقدامات موثری وجود دارد که نشان می‌دهد فردی سلامت است یا خیر؛ دوم آنکه این جلسه ، جلسه 500‌نفره نبوده بلکه جلسه‌ای سه نفره بود و می‌توانستند با رعایت پروتکل و حتی با فاصله‌های بیشتر این جلسه را برگزار کنند تا کار مردم را معطل نگذارند.

وی گفت: رییس‌جمهوری باید پاسخ دهد که آیا این جلسه سران قوا مهم است یا خیر ؟ امروز مشکلات کشور و مردم بسیار زیاد است که می‌توان در گپ و گفت مسوولان راه‌حل برای این مشکلات پیدا کرد. اما ایشان مشکلات مردم را می‌گذارد و سلامت خود را اولی می‌داند بر حل مشکلات! این سوالاتی است که مردم دارند که آیا رییس‌جمهوری برای سلامت، معیشت و مشکلات آن‌ها دغدغه دارد یا خیر؟ اگر دارد چرا به این راحتی از مهم‌ترین جلسه‌ای که می‌تواند به رفع مشکلات مردم کمک کند، عبور می‌کند.
Share/Save/Bookmark