توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 63743
سه شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۴
این پیراهن مشکی روسیاهی است نه عزاداری
این پیراهن مشکی که به تن دارند از روسیاهی است نه برای داغدار بودن از حادثه تلخ سقوط هواپیما.
این پیراهن مشکی روسیاهی است نه عزاداری
به گزارش خط نیوز به نقل از جهان نيوز، حسام زبیراوی: اگر نگاهی به عکس های روز اول جشنواره فجر بیندازیم به این موضوع پی می بریم که اغلب آنهایی که با لباس مشکی بر روی صندلی نشست خبری جشنواره فیلم فجر حضور داشتند همان سلبریتی هایی هستند که پس از سقوط هواپیمای اوکراینی در صفحه های مجازی خودشان دست به هر کاری زدند تا خودشان را مطرح کنند.

این جماعت با شروع جشنواره فیلم فجر بار دیگر خواستند تا حادثه تلخ سقوط هواپیما را برجسته کنند و این موضوع را دست مایه قرار دهند تا بار دیگر نه عزاداری بلکه خودشان را مطرح کنند. اساسا نان این جماعت در شهرت و طرح خودشان است که نشان داده اند برای نیل به هدفشان از هر وسیله ای حتی داغ یک ملت هم استفاده می کنند.

اما ذکر این نکته قابل تامل است این افراد فرصت طلب که دیروز با اهداف خاص خود خواهان تحریم این جشنواره بودند و این موضوع را در بوق و کرنا کردند که دیگر در این جشنواره حضور پیدا نمی کنند بازهم همان سلبریتی هایی هستند که می گویند (ما خود خود مردمیم) و حال امروز با ظاهری مشکی به عنوان مدعی داغدار بودن در صف اول حضور در این جشنواره هستند اما نمی دانند که این پیراهن مشکی که به تن دارند از روسیاهی است نه برای داغدار بودن از حادثه تلخ سقوط هواپیما.
Share/Save/Bookmark