توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 63355
چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۱
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه:
دشمن به هر حیله‌ای برای ضربه به انقلاب ما متوسل می‌شود
دشمن به هر حیله‌ای برای ضربه به انقلاب ما متوسل می‌شود
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با غیرقابل انکار دانستن نقش و جایگاه پلیس در اقتدار و امنیت کشور، گفت: با مجاهدت کارکنان نیروی انتظامی راه برای هرگونه ناامنی توسط دشمنان انقلاب و آشوب طلبان در کشور بسته شده است.

ماموستا ملا محمد محمدی در دیدار با جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اظهار داشت: حضور پلیس در جامعه همواره اطمینان بخش خاطر مردم و باعث دلگرمی و مایه امید همه افراد جامعه بوده است.

وی ادامه داد: در جریان اغتشاشات دو ماه پیش اگر حضور به موقع پلیس در صحنه و برخورد قاطعانه با اجیرشدگان دشمنان انقلاب و عده ای جوان فریب خورده نبود، اتفاقات بدتری در کشور رخ می داد، اما تلاش ماموران نیروی انتظامی جلوی خسارت های بیشتر را گرفت.

ماموستا محمدی تصریح کرد: امروز دشمن به هر حیله ای متوسل می شود تا بتواند به انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ضربه بزند، ولی با رهبری بی نظیر مقام عظمای ولایت، بصیرت مردم و حضور مقتدرانه نیروهای مسلح از جمله پلیس توطئه های آنان همگی خنثی شده است.

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در ادامه ترور و به شهادت رساندن سپهبد حاج قاسم سلیمانی را نیز یکی دیگر از توطئه های دشمنان عنوان و اظهار کرد: آنها به خیال خود با این کار شنیع می توانند عزم و اراده مردم ایران را در حمایت از انقلاب و رهبری کم کنند، اما دقیقا برعکس چیزی که تصورش را داشتند، اتفاق افتاد.

وی گفت: تشییع میلیونی و باشکوهی که از پیکرهای مطهر شهدای مقاومت در عراق و شهرهای مختلف کشور صورت گرفت خلاف خواسته سردمداران استکبار را متجلی ساخت و رعب و وحشتی مضاعف‌تر از قبل به جان آنها انداخت.

ماموستا محمدی افزود: مراسم تشییع شهید سلیمانی و همرزمانش تبدیل به صحنه انسجام و اتحاد ملی شد، تا جایی که غرب و رسانه هایشان نتوانستند از آن چشم پوشیده و مجبور شدند به شکست سیاست‌های استکباری و تروریستی خود اعتراف کنند.

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه خاطرنشان کرد: البته رزمندگان اسلام در سپاه پاسداران انتقام سختی از جنایتکاران آمریکایی گرفته و با موشک باران مقرهای آنان درس بزرگی به رئیس جمهور آمریکا و همپیمانانش دادند.

وی در پایان سقوط هواپیمای مسافربری اکراینی که منجر به شهادت جمعی از هموطنانمان شد را تسلیت گفت.

امنیت جامعه و مردم خط قرمز پلیس است

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه نیز در این دیدار گفت: امنیت مردم و جامعه خط قرمز پلیس است و سربازان ولایت در نیروی انتظامی این موضوع مهم را با هیچ چیز دیگری معاوضه نمی کنند.

سرهنگ جمال سلمانی اظهار داشت: تامین امنیت در جامعه وظیفه ذاتی پلیس است و همه کارکنان این نهاد برای اجرای آن از جان مایه می گذارند.

وی افزود: امروز دشمنان به هر حربه ای متوسل می شوند تا بتوانند امنیت کشور و مردم را مختل و متزلزل کنند و همین وظیفه پلیس را سخت تر و حساس‌تر از قبل کرده است.

سلمانی خاطرنشان کرد: خوشبختانه با حضور مقتدرانه نیروهای مسلح و انتظامی دشمنان تاکنون نتوانسته اند به اهداف نامبارک و کینه توزانه خود در قبال جمهوری اسلامی دست پیدا کنند.

جانشین فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: در این میان کرمانشاه نیز یکی از مراکزی بوده که دشمنان همواره به دنبال ایجاد آشوب و ناامنی در آن بوده اند، اما به فضل الهی و با درایت بزرگان این شهر همانند ماموستا محمدی و حضور مقتدرانه نیروهای نظامی و انتظامی تیرشان به سنگ خورده است.

وی در پایان گفت: کرمانشاه با وجود مرزی بودن و تنوع اقوام امروز جزو امن ترین شهرها و مردمش جزو متحدترین مردمان کشور محسوب می شوند و خدمتگذاران آنها در انتظامی استان نیز شبانه روز برای افزایش امنیت پایدار انها تلاش می کنند.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark