توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 64435
سه شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۷
درددل مردم | پاسخ ایران تایر به یک شهروند/گلایه از رهاشدن قیمت طلا
مدتی است که در بخش «‌درددل مردم» پنجره‌ای به سوی شما گشوده‌ایم تا مشکلات خود را با ما در میان بگذارید. بدیهی است در بسیاری از موارد مطرح شده امکان قضاوت برای الف وجود ندارد. به همین دلیل در انتظار پاسخ مسئولان و دستگاههای مربوطه خواهیم بود که در همین بخش منتشر خواهد شد.
درددل مردم | پاسخ ایران تایر به یک شهروند/گلایه از رهاشدن قیمت طلا
چند نکته :
۱- مطالب حتی المقدور کوتاه و بدون حاشیه روی نوشته و به موضوع اصلی مورد نظر پرداخته شود. در نوشتن دقت کنید مطالب، مفهوم و روشن بیان شوند.
۲- فقط مشکل و مساله خود را مطرح و از اظهار نظر یا ابراز همدردی خودداری کنید.
۳- در صورتی که مطلب نیازمند الصاق تصویری از مدارک بود حتما به پیوست ارسال گردد.
۴- در مواردی ممکن است دستگاه مربوطه نیازمند ارتباط با نویسنده مطلب باشد در صورت تمایل نام و نام خانوادگی و شماره ای برای تماس اعلام نمایید.
۵- به مشکلات مطرح شده قبلی در این صفحه پاسخ ندهید و مشکل خود را نیز به صورت مستقل از آن ها بنویسید.
۶-بدیهی است پیامهای حاوی توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نخواهد شد.

**********************************

9/تیر/99

پاسخ ایران تایر به مشکل یک شهروند: با سلام .لطفا شماره تماس فردی که در خصوص لاستیک بیان مشکل را نموده اند در اختیار قرار گیرد تا مشکل نامبرده حل گردد.
الف: شهروند محترم مورد نظر با پایگاه خبری «الف» تماس حاصل نمایند.


مشکل اجاره نشینی امری شخصی است و نه عمومی.
کسی که مهاجرت می کند و یا ازدواج می کند باید مشکل تهیه مسکن را به جان به خرد.


چرا قیمت خودرو و طلا رها شده. مگه مردم چقدر درآمد دارن؟ این آش داره دیگه خیلی شور میشه.


با توجه به درخواست داوطلبان کنکور ارشد و دکتری و همچنین بد تر شدن اوضاع کرونا تو همه شهر ها علی الخصوص اصفهان که من ساکنشم و نیز امضاهای جمع آوری شده و ترند بودن هشتکهای#سلامتدانشجو و #تعویقکنکور_سراسری لطفا مسئولان فکری کنند.
8/تیر/99موسسه ای تحقیقاتی در ایران هست به اسم تحقیقات شیلات ولی دریغ از حل مشکل تولیدکنندگان و تنها محلی است برای اسراف بودجه و بیت المال. برای مثال ۱۵ سال بوده که میخواستند برای من تولید کننده اصلاح نژاد ماهی قزل آلا بکنند، آقایون بودجه اش را معلوم نیست خرج چی کردند و من تولید کننده باید پول تخم خارجی وارداتی بدم حالا هم که دوباره برای ما تولید کننده ها کیسه دوختن میگویند بیایید با ما مشارکت کنید پول تحقیقات را شما بدهید. از قوه قضاییه درخواست میکنم به هزینه کردن بودجه های این موسسه توجه کند ببینند بودجه خرج حل مشکل من تولید کننده شده یا به اسم تحقیق خرج تحصیل و سفرها خارجی و پاداش اینها شده


با سلام
قیمت تضمینی گندم که مبنای قیمت بازار هست خیلی پایین تر از قیمت تورم و دلار هست یک زمانی می گفتن واردات می کنیم ارزان تر همین قیمت هم برای اینکه امنیت غذایی بهم نخورد می خریم ان زمان دلار سه هزار بود الان چنده و قیمت خرید تضمینی متناسب نیست کشاورزی با توجه به قیمت خدمات ان که چند برابر شده منفی شده و کشاورزان در مهاجرت و تغییر شغل و رها سازی فکر ی بکنید جهاد که بی مصرف ترین وزارت خانه شده


تنها با مالیات سنگین از کسانی که بیش از یک متراژ استاندارد واحد مسکونی دارند مشکل گرانی را حل می کند و یکی دیگه ارزانی مصالح ساختمانی .


سلام و عرض ارادت خدمت عزیزان در مجموعه الف
سپاسگزارم که چنین فرصتی در اختیار مردم قرار کرفت
مشکل اینجانب و سایر مردم در مسکن مهر پرند واریزی مازادی است که دولت بزور خواسته است
باور بفرمایید مدارک بنده کاملا مشخص است در سال ۹۲ مبلغ ۲۵ میلیون تومان واریزی برای پروژه احجام ۲ در فاز شش داشتم دقیقا ۲۵ میلیون با قرارداد رسمی سه جانبه ومبلغ ۲۵ وام حالا بعد از اینهمه سال اومدن میگن دولت گفته که باید ۲۰ تا دیگه واریز کنید و وام ۵۰ تا است
ما قرارداد رسمی داریم ضرر و زیان مشخص شده که باید مسکن مهر پرداخت کنه به من نه اینکه من الان بخاطر گرونی ۲۰ تا واریز کنم چون دولت خواسته
اعتراضم رو به سایت رهبری ارائه دادم الان یکماه منتظر جوابم


با سلام و احترام
با استحضار میرساند که شهرداری قزوین طی قرارداد شماره 10/1390/2575 مورخه 1390/02/03 اقدام به اجراء پروژه مشارکتی ( آورده شهرداری زمین و عوارض و مازاد تراکم مسکونی و تجاری و صدور پروانه ساختمانی ) با شرکت توسعه آینده پارس( سرمایه گذار) به نسبت 22/5 در صد در سهم شهرداری و 77/5 در صد در سهم سرمایه گذار می¬نماید. در مورخه 1392/02/12 شرکت توسعه آینده پارس بر خلاف قرارداد قدر السهم خود را به شرکت زمرد بنا واگذار و شریک جدید شهرداری از همان ابتدا نسبت به پیش فروش واحدها به استناد پروانه ساختمانی و نقشه های مصوب شهرداری اقدام می¬نماید (از ابتدای سال ۱۳۹۲). در اوایل سال ۱۳۹۴ پس از فروش تعدادی از واحدها ، شهرداری قدر السهم خود را بدون اشاره به سرنوشت واحدهای فروخته شده به شرکت زمرد بنا واگذار و از آن تاریخ به بعد شرکت زمرد بنا به تنهائی خود را مالک شش دانگ مجتمع دانسته است. و از سال ۱۳۹۵، ۶۳۴ متر مربع فضای پذیرائی ، ۱۵۲ متر مربع فضای ورزشی و ۱۶۳ متر فضای آموزشی را که در پروانه ساختمانی صادره بشماره 3/1392/1769 مورخه 1392/04/24 جزء فضاهای مشاعی قید گردیده بوده و در قراردادهای فروش نیز به نقشه های مصوب اشاره شده است را در کمیسیون ماده صد طرح و بدون توجه به اعتراض ساکنین با پرداخت جریمه آنها را تغییر کاربری داده و به فضاهای تجاری خود افزوده است. این امر باعث اعتراض خریداران شده و لذا مستدعیست که در جهت احقاق حقوق ساکنین ارائه طریق نموده و در جلوگیری از این تخلف اداری ما را یاری بفرمائید. پیشاپیش از حسن توجه جنابعالی کمال تشکر را داریم.


سلام . چرا جلوی شبکه سلامت صدا و سیما رو نمیگیرین ؟ این برنامه ی بازی مافیا چیه ؟ این بازی داره روح و روان مردم ایران و مخصوصا جوان ها رو به خطر میندازه ... چطور ممکنه شبکه ای که عنوانش سلامت هست برنامه ای بسازه که سلامت روحی افراد جامعه رو به خطر بندازه .... چرا دارن دروغ گفتن رو به مردم یاد میدین ، داداشه من از وقتی این برنامه رو میبینه مدام داره دروغ میگه اونم خیلی حرفه ای ازون دروغ هایی که بازیکن های اون برنامه در بازی به کار میبرن ... خدا رو خوش نمیاد بازی رو در جامعه رواج میدید که بدبینی و دروغ رو گسترش میده و به آدم ها یاد میده که چطور خودشون نباشن و رویه دروغین داشته باشن ... فاجعه است این بازی.بترسین از خدا این کارتون درست نیست ... این بازی اعتیاد آور به صورت حرفه ای دروغ گفتن رو در میان همه داره گسترش میده و نهادینه میکنه و همه رو نسبت به هم بدبین میکنه ...همسر یکی از اشنایان ما خانومش از وقتی که این برنامه رو میبینه مدام به شوهرش بدبینه و فکر میکنه شوهرش دروغگو ست و دچار توهم شده .... برید کافی شاپ ها رو نگاه کنید اصلا با این برنامه تلویزیونی همه دارن مافیا بازی میکنن ... این برنامه قاتل صداقت در جامعه است .


سلام. 5 تیرماه برای ثبت نام لاستیک ایران تایر رفتم وهر چه کردم نشد ونشد.بعد رفتم دم کارخانه علت را بپرسم. دیدم صف چندانی در کار نیست اغلب هم از شهرهای دیگه غیر از تهران بودند.گفتند بروم یه لاستیک فروشی محل 50 هزار تومن بدهم!! نمی دانم این راه های عجیب را کی ابداع می کند وسودش توی جیب کی میرود.اما همه اش خلاف قانون ست واخلاق. رفتم اینترنت هر چه تلاش شد گفتند می گویند برای امروز این لاستیک موجود نیست!! زنگ زدم به ایران تایر اصلا وابدا مرا وصل نکردند به مدیریت یا بازرسی بعد کسی که پشت خط بود خودش را مسول حراست هم معرفی کردند.و وقتی پرسیدم شما مسول حراستید؟ گفتند نه .دوباره زنگ زدم گفتم مدیریت را وصل کنند که قطع کردند!! شما وارد سایت ثبت نام می شوید اونم از شهرستانی غیر از تهران وهمان روز هم بهتون می گویند وقت دارید ساعت 9 صبح ثبت نام می کنند بعد بر فرض که آنها مهره مار داشته باشند ثبت نام کنند چگونه سوار ماشین شدند وسریع رسیدند دم کارخانه؟!!!! چرا باید یک عده دلال ولاستیک فروش و....دوست اشنا این سهمیه مردم را اینگونه برای خودی هاشان ببرند؟ خدا به انسان عقل داده ایا اینگونه نیست؟ این هم یکی از مشکلات این جامعه وکشور شمابروید ثبت نام کنید تماس بگیرید وبپرسید اینها که دم کارخانه اند کی موفق شدند از شهرستان خودشان ثبت نام کنند وبرسند اینجا که من نوعی در تهران موفق نمی شوم مراحل ثبت نام را کامل کنم؟


7/ تیر/99
سلام.از مسولین بخواهید فکری هم به حال کسبه مغازه ها بکنند.تو این احوال صاحب مغازه ها هرچقدر بخواهند کرایه ها رازیاد میکنند.اگر هم مستاجر قبول نکند تهدید به تخلیه میکنند.ما هم باید نان چند سر عایله در بیاوریم.خواهشا مسولین فکری بکنند.قیمت گذاری اراضی و املاک مردم منطقه بدون درنظر گرفتن قیمت واقعی زمین های مردم هست و هیچ تناسبی با قیمت اراضی در روستاها و شهرستان های اطراف مثل لومار، بدره، کوهدشت و... ندارد به حدی که مردم درصورت ترک منطقه توان خرید مسکن و زمین مشابه در روستاها و شهرهای اطراف را ندارند و باتوجه با اینکه کار این مردم فقط کشاورزی و دامداری و باغداری است این موضوع باعث بیکاری و آوارگی مردم این منطقه شده و ثمری جز افزایش فقر و فساد نخواهد داشت.قیمت هر هکتار زمین آبی درجه یک را درحالی صد و شصت میلیون تومان درنظر گرفته اند که درآمد هر سال از برداشت برنج و گندم از همان زمین کم تر از صد میلیون تومان نیست و این یک اجحاف و ظلم بی انتها به جمعیت سه هزار نفری مردم این منطقه و سوق دادن آن ها به سمت حاشیه نشینی و بیکاری و مستاجری و اوارگی است.


لطفا به داد اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد برسید اسیر مدیران بی کفایت شده ایم تا دیر نشده دانشگاه آزاد را به وزارت علوم تحویل دهید


سال 97 با موعد تحویل 98 در ایران خودرو ثبت نامی داشتم. الان ضمن آنکه خودرو را تحویل نمیدهد، یک طرفه امکان یک بار صلح را حذف کرده اند. کجای دنیا میشه یه طرفه قرارداد را عوض کرد؟ به کجا میشه شکایت کرد؟


برای حل کوتاه مدت مسئله مسکن از قوه قضائیه میخواهیم سریعا در مصادره آپارتمانهای احتکار شده توسط محتکرین بزرگ مسکن ورود کند


به خاطر کاهش شدید دانشجو در واحدهای دانشگاه آزاد ، این دانشگاه در حال ورشکستی است در حالی که هزاران میلیارد تومان فضای اداری، آموزشی، تفریحی و ورزشی دارد از مقام معظم رهبری خواهش می کنیم اجازه بدهند دانشگاه آزاد زیر نظر ستاد اجرایی یا بنیاد مستضعفان فعالیت کند.

با سلام اینجانب یکی از کارمندان دانشگاه ازاد هستم خواستم صدای ما کارمندان دانشگاه آزاد رو به گوش مسئولین کشوری برسانید اولا حقوق ما در مقایسه با دانشگاههای دولتی بسیار پائین است دوما هیچگونه افزایش حقوقی در سال جدید داده نشده است و حتی احکام و قوانین افزایش حقوق در این دانشگاه برای سال جدید صادر نشده است سوما در چند سال گدشته افزایش حقوق انجام شده در این دانشگاه به هیچ وجه تناسبی با نرخ تورم ندارد در نهایت این دانشگاه و کارهای انجام شده در این دانشگاه به حال خود رها شده و تصمیات غلطی که در این دانشگاه می گیرند خسارات جبران ناپذیری بر دوش دانشجویان و کارمندان و اساتید این دانشگاه با توجه حجم زیاد فعالیتها در این دانشگاه بار می نمایدد لطفا رسیدگی شود

با سلام حقوق همه ی اساتید دانشگاه آزاد بسیار کم است. در حال حاضر حقوق یک استادیار پایه ۱۷ دانشگاه با حقوق دانشجویان او با مدرک فوق دیپلم برابر و حتی گاهی کمتر است.

4/تیر/99

لطفا پلیس راه یا راهنمایی و رانندگی علت و مبنای علمی کاهش سرعت در اتوبانها بخصوص تهران - کرج را تشریح کند.
اصولا چرا بجای افزایش سرعت، کاهش می‌دهند. به نظر میرسه برای روانی اتوبان هایی که جاده قدیم دارند مثل تهران- قزوین و تهران - قم، سرعت مابین 100 الی 150 تعیین شود و سرعت کمتر از 100 (در صورت نبود مانع) جریمه شود. سقف سرعت در جاده قدیم ها هم 100 شود. افرادی که سرعت کمتر از 100 حرکت میکنند از جاده قدیم استفاده کنند. حداقل این طرح به صورت شبیه سازی در دانشگاه ها اجرا شود و نتیجه در اختیار مراکز تصمیم گیر قرار داده شود.


از آنجا که طبق آمار موجود حدود 2 میلیون آپارتمان خالی وجود دارد و قابل ذکر است که بحث مالکیت یکی و 2 تا و 4 تا آپارتمان خالی از سکنه هم نیست! بلکه محتکران زالو صفت و دانه درشت هریک هزاران مسکن را برای گران کردن یا ضربه به مردم و نظام نه میفروشند و نه اجاره میدهند بنابراین مسئولان مربوطه باید اقدامی موثر و جدی و بدون فوت وقت در فروش فوری یا اجاره به قیمت کارشناسی و یا مصادره خانه های خالی محتکران انجام دهند. بهر حال مسکن از خودرو اهمیتش که کمتر نیست.


باتوجه به شیوع بیماری کرونا دانشگاه فرهنگیان اقدام به برگزاری پودمان اول در تاریخهای ۱۰و۱۱ تیرماه به صورت حضوری کرده است که باتوجه به وضعیت قرمز اغلب استان های کشور این کاربسیار خطرناک است.کاش مسولین محترم این دانشگاه پودمان اول و دوم رابه صورت تجمیعی در مرداد ماه یا ابتدای شهریور برگزارمیکردند.


متاسفانه پلیس راهنمائی، شهر را به حال خودش رها کرده. تهران شده شهر بی قانون، شهر هرج و مرج، و شهر هرکی هرکی (البته شهرهای دیگه هم همینطورن). مطمئنا مشکل از عدم انجام وظیفه و اعمال سختگیرانه، جدی، مستمر و پیگیرانه قوانین توسط ماموران قانونه. بستن کمربند برای همین مردم عادت شد چون مدت نسبتا کافی بطور جدی پلیس برخورد کرد، هر چند مدتیه اون هم رها شده. اگه در بعضی کشورها ترافیک مثل ساعت کار میکنه بخاطر حضور پلیسه. شما پلیس آلمان را بیارید اینجا یا مردم اینجا را ببرید آلمان مدت زیادی طول نمیکشه و این وضعیت بلبشو و افتضاح مرتب میشه.


مشکلات یازده روستای بالادست سد سیمره در لرستان/همین یک سال پیش بود که با تمرکز بر جلوگیری از گسترش سیلاب در منطقه خوزستان دریچه های سد را بستند و خسارات بسیار زیادی به زمین های کشاورزی و باغات روستاهای بالادست سد سیمره وارد گردید و روستاهای منطقه را مجبور به تخلیه آن منطقه و اسکان موقت در چادرها در مناطق مرتفع کردند.بعد از این ماجراها و کشف سهل انگاری دولت و مسئولین وزارت نیرو در تملک اراضی مردم منطقه، سد سیمره و وزارت نیرو مجبور به تسریع در تملک اراضی گردید.
در تاریخ ۲۳ تیرماه جلسه ای در مرکز استان( خرم آباد) با حضور ریاست دادگاه بخش کونانی و نه نفر کارشناس به نمایندگی ازمردم، سد سیمره و مرضی الطرفین برگزار گردید و نرخ گذاری زمین ها و باغات منطقه انجام شد. قیمت ها در پائین ترین سطح ممکن بود و حکایت از اجحاف در حق مردم. سند قیمت گذاری موجود است.اما پس از این اتفاق مجموعه دولت با بهانه نبود بودجه و... باز هم قیمت ها را نپذیرفت! و در حالی که خود مردم هم به قیمت گذاری ها معترض بودند درست شش ماه بعد مجددا" دادگستری راسا" اقدام به نصب سه کارشناس رسمی نموده و قیمت ها را به نصف قیمت های فوق کاهش دادند به جای آنکه بعد از ۶ ماه با وجود تورم قیمت ها را افزایش دهند.
این موضوع با هماهنگی کلیه دستگاههای دولتی شامل استانداری و وزارت نیرو و دادگستری و بدون حضور نمایندگان مردم صورت پذیرفت مشخص نیست کارشناسان امر به این جمع بندی رسیدند که قیمت هر اصله درخت انار ده ساله از ۴۷۰ هزار تومان به ۲۴۰ هزار تومان کاهش یافته یابد در حالیکه قیمت هر اصله درخت انار در همان مناطق کمتر از یک میلیون تومان نیست.و چطور قیمت زمین های آبی درجه یک را از هکتاری ۲۲۵ میلیون تومان به ۱۶۰ میلیون تومان کاهش دادند! در حالیکه قیمت زمین آبی زیر هکتاری ۶۰۰ میلیون تومان در منطقه بفروش نمی رسد! پس از این اقدام عجیب دولت و مجموعه استانداری در حال تهدید مردم جهت تسریع در فروش اراضی منطقه در مدت یک ماه است، در واقع با زور میخواهند اراضی مردم را تصاحب کنند و این مردم که عمدتا" بیسواد یا کم سواد و بسیار محروم و کم برخوردارند از پشتوانه لازم برای حمایت هیچ ارگان و دستگاه دولتی نیز برخوردار نبوده و هیچ پناهی ندارند.
قیمت گذاری اراضی و املاک مردم منطقه بدون درنظر گرفتن قیمت واقعی زمین های مردم هست و هیچ تناسبی با قیمت اراضی در روستاها و شهرستان های اطراف مثل لومار، بدره، کوهدشت و... ندارد به حدی که مردم درصورت ترک منطقه توان خرید مسکن و زمین مشابه در روستاها و شهرهای اطراف را ندارند و باتوجه با اینکه کار این مردم فقط کشاورزی و دامداری و باغداری است این موضوع باعث بیکاری و آوارگی مردم این منطقه شده و ثمری جز افزایش فقر و فساد نخواهد داشت.قیمت هر هکتار زمین آبی درجه یک را درحالی صد و شصت میلیون تومان درنظر گرفته اند که درآمد هر سال از برداشت برنج و گندم از همان زمین کم تر از صد میلیون تومان نیست و این یک اجحاف و ظلم بی انتها به جمعیت سه هزار نفری مردم این منطقه و سوق دادن آن ها به سمت حاشیه نشینی و بیکاری و مستاجری و اوارگی است./باتشکر جمعی از اهالی منطقه رودبار بخش کونانی شهرستان کوهدشت


شما را به خدا داددل بازنشستگان کشوری راکه عمری درخدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده وحالا درحقشان اجحاف میشود وحتی قانون مصوب مجلس رادرحقشان اعمال نمیکنند وازامتیازات حق عائله مندی هم محرومشان کرده وفقط به شاغلین میرسند بهرنحو اطلاع رسانی کنید ماهم خدا داریم.


گسترش کرونا/سلام.بانک ها بعلت شلوغی ارباب رجوع و گرفتاری بسیاری از کارمندان به کرونا خود به عامل گسترش کرونا تبدیل شده اند.
چرا کارت به کارت دراوایل کرونا تا ده میلیون تومان بود دوباره به سه میلیون تومان تبدیل شد.
آیا بانکداران اهمیتی برای کارمندان و ارباب رجوع خود قایل نیستند.خواهشمند است مطرح و پیگیری نمایید


با سلام و وقت بخیر
احتراما، به استحضار میرساند شرکت پارس خودرو پس از قریب به 2 سال معوقات خودرو ساندرو استپ وی اتومات را تحویل داده است لیکن، بدلیل توقف تولید، امکان شماره گذاری از طرف ناجا صادر نمیشود. متاسفانه کلیه خودروهای تحویلی در سال 99 از خانواده ساندرو استپ وی توسط ناجا شماره گذاری نمی شود.
خواهشمند است خبری در این خصوص تهیه تا حداقل به گوش مسئولان ناجا رسیده تا خودروهای تحویل داده شده را شماره گذاری کنند.با تشکر


سلام لطفا بنویسید وضعیت دانشگاه آزاد بسیار نابسامان است مدیران دانشگاه فقط شومن های خوبی هستند ۳۰۰ نیرو بدون مجوز هیات امنا در سازمان مرکزی جذب کرده اند از اسفند ۹۷ تاکنون مطالبات استادان را پرداخت نکرده اند امسال افزایش حقوق نداریم اکثر واحدها ورشکسته هستند


3/تیر/99
سایت الف بسیار کار زیبا و مردمی انجام داده و گامی به سوی اجرای عدالت و احقاق حقوق مردم به شرطی که به نحو مقتضی به مسئولین محترم برسه و نتیجه هم منعکس شود. با تشکر مجدد

پليس راهنمايي و رانندگي يك سر به خيابان منوچهري و فردوسي بزند ، بنظر ميرسد فراموش كرده اند كه نظم و قاعده اي به اين خيابان كه مركز رفت و امد توريست داخلي و خارجي هست بدهند

سلام لطفا در مورد حقوق نیروهای قراردادی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان یک خبر تهیه کنید

وضعیت حقوقی در دانشگاه آزاد اسلامی/حقوق بسیار پایین اساتیددانشگاه آزاد اسلامی و دیر کرد پرداخت حق التدریس نیازمند بررسی رسانه ها و پاسخگویی مسؤلین این دانشگاه است. به عنوان مثال در حالی که از عهده پرداخت حق التدریس در زمان مقرر هم برنمی آیند و برای پرداخت حقوق ماهیانه مشکل دارند، چرا دست به استخدام می زنند؟ خواهشمند است قبل از شکل گیری بحران به داد این دانشگاه برسید.استاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزبیخ گوش مسولین درختان را می برند /سلام. بنده بیشتر اوقاتم را در طبیعت هستم از شب وگاهی سحر و...متاسفانه بر اساس مشاهدات مکرر عده ای درون پارک کوهسار وبیرونش منابع طبیعی ودرختان را بریده والوده کرده ومی کنند و..به سامانه های مربوطه و1888 هم تماس گرفته ام .ولی مساله این ست افراد تا امنیت واز محلی ها و...نباشند چگونه توانسته اند مدتها در محل دست به تخریب بزنند وهیچ سازمانی نپرسد چرا؟ در دره ورودی غربی پارک کوهسار ابتدای جاده امامزاده داوود ودرون پارک مستندات ( بریده شدن درختان الودگی و اسکان برخی افراد معتاد و...درون واطراف پارک و...مشهود ست.) درختانی تنومند را خشک کرده سپس بریده اند از بیخ وبن.اینها باید قدرت بندی واره داشته باشند تکه تکه کنند وببرند وکنار نگهبانی پارک!!! پارک کنند وببرند وببرند وبفروشند وکسی هم نگوید چرا؟ آتش سوزی ها همه عمدی ست.متاسفانه انجا دیدم که برخی گشت های مسول هم مدام هستند!! اما من بازنشسته اگر از باغم یک صندوق میوه ببرم کنار خانه ام بفروشم شهروندی غیر مسول فرض می شوم.!! لطفا گزارش دهید تا ان منطقه کمی نظم دار شود درون پارک وبیرون پارک نیازمند نظم جدی ست داخل وخارج منطقه متعلق به مردم ست متلق به کشورست.چرا عمدا درختان را دارند می خشکانند؟ فردا برج بسازند!!! زنگ زده م به سامانه مسول چنان بد وسرد برخورد کرد که پیشیمان شدم.تازه از بنده شماره همراه می خواهد! لابد بدهد به همانها که بررسی کنند منو بشناسند که مراقبشان هستم خبر دارم ومی بینم؟!!خیلی عجیب ست.با سلام و عرض ادب.دانشگاه فرهنگیان همه ساله اقدام به برگزاری دوره های آموزشی برای قبولین ماده ۲۸ میکند که امسال به علت کرونا این دوره ها به طور مجازی برگزار شد و حدود یک ماه پیش اعلام شد که آزمون دوره اول به صورت مجازی در تیرماه برگزار خواهد شد ولی در کمال تعجب و علیرغم افزایش آمار مبتلایان به کرونا دیروز اعلام کردند که آزمون به صورت حضوری در تاریخ ۱۰ و ۱۱ تیر در مراکز استانها برگزار خواهد شد و گفته می‌شود که امتحان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود، اما با توجه به تعداد زیاد مهارت آموزان تضمینی وجود ندارد که سلامت مهارت آموزان و کادر محترم دانشگاه فرهنگیان به خطر نیفتد.
علاوه بر آن، اغلب مهارت آموزان ناچارند از شهرستان‌های استانها برای شرکت در امتحان به مرکز استانها مراجعه کنند و علاوه بر ریسک بالای ابتلا به بیماری در وسایل نقلیه‌ی بین شهری، مهارت آموزانی که از شهرستان‌های دورتر ناچار به حضور در محل امتحان هستند باید از یک روز قبل در مرکز استان حاضر شوند که این امر دغدغه‌ی مکان اسکان را نیز به دغدغه‌های آن‌ها می افزاید،لطفا درخواست ما را مبنی بر برگزاری آزمون به صورت مجازی بازتاب دهید تا نگرانی ما و خانواده های عزیزمان برطرف شود.
با تشکر از توجه شمادر سرقفلی مستاجر طبق اجاره نامه پولی بابت سرقفلی به موجر پرداخت کرده است اما در حق کسب و پیشه مستاجر مبلغی پرداخت نکرده و از تخلیه خودداری می کند و قانون ۱۳۵۶ حقی به عنوان حق کسب و پیشه برای مستاجر در نظر گرفته است که طبق فتوای مراجع عظام تقلید این حق غیر شرعی بوده و مصداق غصب است. این قانون ۱۳۵۶ فقط در راستای منافع مستاجر اجرا می شود و مستاجر در واقع مالک ملک شده است.


2/تیر/99


با سلام
5ماه حقوق مارو پرداخت نکرده شرکت هنوز عید 98و ندادن هیچ فیش حقوقی صادر نمیکنن 2ساله افزایش حقوق ندادن چون میگن سود نمیکنیم ایا دلیل قانع کننده ی هستش به کجا شکایت کنیم اخراج نشیم از کاربا سلام هزاران مغازه سرقفلی که مالک آن فوت کرد و ورثه یا اختلاف دارن یا خارج از کشور صاحب سرقفلی چکار کنه از بلا تکلیفی چون خریدار نیاز به رضایت مالک دارد


با سلام. تعدادی بازنشسته هستیم که درمهرسال ۱۳۹۶ در اموزش و پرورش استان تهران شهرستان شهریار بازنشسته شده ایم. طبق قانون اضافه دریافت مالیات دریافتی شش ماه را باید به ما برگردانند . تا به امروز متاسفانه علیرغم پیگیری ها یمان متاسفانه راه به جایی نبرده و پاسخمان را مبنی بر پرداخت این پول نمی دهند.
این درحالی است که سایر استان ها این مبلغ را پرداخت نموده اند


1/تیر/99


با سلام....حضور بی ضابطه چند میلیون مهاجر غیر قانونی در کشور به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست. در برخی مناطق دماوند و شهر ری انبوهی از مهاجران غیر قانونی ساکن شده و کار میکنند. متاسفانه مردم بومی با مشکلات عدیده ای مواجه هستند. مسئولان رسیدگی نمیکنند.

سلام لطفا در مورد حقوق نیروهای قراردادی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان یک خبر تهیه کنید.

برای تعویض پلاک به مرکز تعویض پلاک حصارک رفتیم. معظر ماندیم چیزی نگذشت که عده ای جوان آمدند نوبت نوبت هر کس می خواست 150 هزار تومن می داد می رفت جلو اولش باورم نشد روز روشن؟!! این عده جوان خالکوبی کرده و...؟ رفتم تا رسیدم به ابتدای صف.
بله تا برسم دیدم که چندین نوبت فروخته شد. بستگی به مسافت قیمت تغییر می کرد ابتدای صف یک قیمت وسط ها یک قیمت و..متری بود. دقیق هم کار می کردند.عده ای درون صف بودند اما قصد تعویض نداشتند.جایشان را می دادند وباز وارد صف می شدند. شماره پلاک برخی را برداشتم شما بروید این پراید اصلا تعویض پلاک نمی کند ونکرده. مثلا شماره پلاک ....بگذریم برای اصلاح رفتم درون محوطه وسالن .چند مرد میان سال بودند گفتم اینها موی سفید دارند می فهمند گفتم ماجرا از این قرار ست یکی از آنها به راحتی گفت معترضید بروید جاده مخصوص و اونجا تعویض پلاک کنید. متعجب برگشتم .بیرون باز نوبت می فروختند پول دارها وکسانی که عجله دشتند می خریدند به همین سادگی 30 الا 40 تا ماشین رفت داخل.! کسی هم اگر معترض می شد می ترسید به او هجوم کنند بلایی سرش بیاورند .

اين مدارس غير دولتي شهريه كه گرفتند براي برگزاري كلاس حضوري بوده وچقدر هزينه هاشون كم شده دولت چرا از كيسه مردم مي بخشه بايد هزينه اضافه رو به مردم بر گردونن ذره المثقال برا كيه

فقط سرویس نبود ، به بهانه حقوق معلم هزینه مدرسه نمونه مردمی را هم گرفتند و گفتند ، مصوبه آموزش و پرورش است . هر کس از هر طریق میتونه داره مردم را تیغ میزند .

سلام مدرسه پول سرویس ماه اسفند رو از بچه ها میگره آخه چرا ۲۵۰ دادم ولی بچم اون ماه اصلا مدرسه نرفته؟؟؟

پالایشگاه کرمانشاه را خریده‌اند وبغیراز تاسیسات پالایش بیش از ۱۰۰هکتار زمین وخانه‌های سازمانی را هم تملک کرده‌اند درصورتی که پالایشگاه‌های دیگر منازل سازمانی را به کارکنان با قیمت کارشناسی بهمراه وام مسکن‌واگذارکرده‌اند ولی پالایش کرمانشاه که با شکایت کارکنان و مردم شهر ونمایندگان مورد بازرسی و قرار گرفته و قوه‌قضائیه آن را در سال جاری متوقف و در دست بررسی و برگشت به‌بیت‌المال دارد که لااقل باقیمت روز و کارشناسی واگذارشود نه با قیمت ۱۸۰میلیارد تومان به اقساط کامل و ۵سال خواب اقساط و ۱۰٪ قیمت اولیه را هم از بانک دی وام گرفته اند حالا چطور بانک دی برای شرکت در مزایده به این حضرات‌۱۸میلیاردتومان وام واریز به حساب شرکت کرده و کلا این مبلغ حدودا ۷سال است که پرداختی آنها بوده

درمورد هزینه های مدارس غیر انتفاعی متاسفانه وزارت آموزش و پرورش خود را کنار کشیده است. در حالی که اغلب مدارس به عنوان هزینه های مازاد و فوق برنامه مبالغی را افزون بر شهریه مصوب آموزش و پرورش دریافت نموده اند و به دلیل کرونا قادر به انجام حتی وظایف خود نشده اند، به هیچ عنوان قصد استرداد این وجوه را ندارند و بدتر از همه اینکه برای سال تحصیلی جدید نیز با افزایش سرسام آور شهریه بسیار فراتر از شهریه مصوب قصد دریافت وجوه را دارند. از آموزش و پرورش که امیدی به رسیدگی نیست سازمان بازرسی کل کشور ورود کند و شاید در این بازرسی به نتایجی برسد که نقش برخی از کارکنان آموزش و پرورش که سهمی در مدارس غیر انتفاعی دارند روشن شود.

31/خرداد/99

سوالی در مورد ثبت نام بچه های پیش دبستانی داشتم با این شرایط کرونایی و با این هزینه های بالا چگونه بچه ها را ثبت نام کنیم الان میگن برای ثبت نام هزینه اش را پرداخت کنید ولی معلوم نیست با این اوضاع پاییز چه اتفاقی بیفتد ببخشید از چند جا سوال کردیم ولی متاسفانه نتیجه نگرفتیم به همین خاطر اینجا مطرح کردم تا شاید نتیجه ای حاصل شود.


سازمان تأمین اجتماعی ، مستمربگیرها و سالمندان را به امان خدا رها کرده ، و برای تمدید اعتبار کارت بانکی و دریافت حقوق مستمری شان ، شرط حضور در شعبه را دارند که برای سالمندان بستری شده و از پای افتاده و در شرایط سخت کرونا امکان پذیر نیست و هیچ امکانی برای دریافت غیر حضوری و تمهیدی برایشان وجود ندارد.
لطفا پیگیری خبری نمایید ، امید است که گشایشی در تکریم سالمندان و رفاه شان باشد.


در كدام كشور دنيا چندين میليون اتباع كشور ديگر بدون حساب و كتاب و غير مجاز كار و زندگي ميكنند؟! از شما عزيزان خواهشمنديم در اين ارتباط مطلبي در سايت خود منتشر كنيد، بلكه به گوش مسئولين مربوطه برسد و جهت خروج اتباع غير مجاز و جلوگيري از ورود مجددشان اقدامي موثر و پايدار انجام دهند.


به رغم تعطیلی کامل مدارس در اسفند ماه سال 98، بر اساس نامه پیوست به مدارس ابلاغ شده که در زمان ارائه کارنامه از والدین هزینه سرویس آن ماه را نیز دریافت کنند. بنابراین امروز 250 هزار تومان بابت زمانی که دانش آموز در منزل بود به مدرسه پرداخت کردیم. لطفا مسئولین امر پیگری نمایند
Share/Save/Bookmark