توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 56975
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۶
عاشورزاده: امیدوارم از شکست‌ها درس بگیرم و شایستگی حضور دوباره در تیم ملی را داشته باشم
قهرمان پیشین تکواندو جهان گفت: امیدوارم این شایستگی را داشته باشم دوباره پیراهن تیم ملی را برتن کنم.
عاشورزاده: امیدوارم از شکست‌ها درس بگیرم و شایستگی حضور دوباره در تیم ملی را داشته باشم
به گزارش خط نیوز؛ فرزان عاشورزاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص عملکرد خود در مسابقات تکواندو آزاد کشوری اظهار داشت: با صلاحدید کادرفنی قرار بود که تعدادی از ملی‌پوشان در این مسابقات حضور داشته باشند و من نیز به نظر فریبرز عسکری احترام گذاشتم و در این مسابقات بازی کردم. در دور چهارم این مسابقات با نتیجه 28 بر 26 دیدار خود را به یکی از حریفان واگذار کردم و متاسفانه از دور مسابقات کنار رفتم.

وی تصریح کرد: قطعا از عملکرد خود در این مسابقات راضی نبودم. مسابقات آزاد کشوری از سایر مسابقات داخلی متفاوت‌تر است و رقبا با انگیزه بسیار بالا در این رقابت‌ها حاضر می‌شوند. من نیز باید انگیزه خود را برای این مسابقات حفظ می‌کردم و خیلی متفاوت‌تر عمل می‌کرد، اما متاسفانه مسابقه خود را واگذار کردم. در حال حاضر باید تلاش خود را بیشتر و خیلی با دقت‌تر به سمت جلو حرکت کنم. باید شرایطی را برای خودم ایجاد کنم که اگر زمانی به درد تیم ملی خوردم برای تیم فعالیت کنم.

قهرمان سابق تکواندو جهان در خصوص حضور خود در وزن سوم مسابقات آزاد کشوری گفت : در این مسابقات من در وزن 63- کیلوگرم مبارزه کردم و شرایطم خیلی سخت بود که بخواهم در این رقابت‌ها نیز در وزن 58- کیلوگرم بازی کنم. حضور در این وزن تصمیم خودم بود و امیدوارم در مسابقات آینده باتجربه بیشتر از همه شکست‌ها درس بگیرم و جبران کنم.

عاشورزاده در خصوص اینکه قصد تغییر وزن دارد، خاطرنشان کرد: وزن من 58- کیلوگرم است و تا خود المپیک نیز تمام امتیازات که به دست خواهم آورد در این وزن خواهد بود. در حال حاضر و به طور کلی قصد تغییر وزن ندارم.

وی در خصوص اظهارات عسکری مبنی بر اینکه مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی فرصتی دیگر برای فرزان عاشوزاده جهت حضور در تیم ملی خواهد بود، گفت: در رابطه با مسابقات آینده هر آنچه صلاح کادرفنی باشد را انجام خواهم داد. اگر صلاح باشد در مسابقات جام ریاست جمهوری حضور داشته باشم این کار را خواهم کرد و قطعا برای پوشیدن مجدد پیراهن تیم ملی تلاشم را بیشتر خواهم کرد. امیدوارم این شایستگی را داشته باشم دوباره پیراهن تیم ملی را برتن کنم و وظیفه من در حال حاضر تمرکز روی کار خودم است. هر نظری کادرفنی داشته باشد برای من محترم است و سعی می‌کنم بهترین عملکرد را داشته باشم.
Share/Save/Bookmark