توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 65290
دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۲
این شرط آدمیت نیست آقای سلبریتی!
آقای مستجابیان و دوستان ایشان اگر خیلی برای زباله‌گردها و کودکان کار و... احساس دلسوزی دارند، می‌توانند بخشی از مالیاتی که به دولت نمی‌دهند را به این افراد بدهند.
این شرط آدمیت نیست آقای سلبریتی!
به گزارش خط نیوز به نقل از جهان نيوز، سهیل مستجابیان، از چهره‌های فضای مجازی و بازیگر تئاتر و سینمای کشورمان به تازگی در یک استوری اینستاگرامی عکس یک مرد زباله‌گرد را منتشر کرد که در بالای سر او و روی دیوار عبارت "ایران زیبا" به چشم می‌خورد!

او این استوری را بدون هیچ توضیحی منتشر کرده است!
*بلیّه‌ای که طی چند سال اخیر دامنگیر ایران و ایرانی شده و متأسفانه عزمی هم برای مقابله با آن دیده نمی‌شود "سیاه‌نمایی" برخی رجال سیاسی اصلاح‌طلب، برخی مقامات دولتی و البته تعدادی از سلبریتی‌های حامی این دو جریان است.

این در حالی است که ایران اسلامی اگرچه درگیر مشکلاتی خاصّه در بحث اقتصاد است اما همه می‌دانند که این مشکلات اول از همه به سبب انتخابی که اصلاح‌طلبان و برخی سلبریتی‌ها در دامن رأی مردم گذاشتند پدید آمد.

ثانیا این مشکلات هرگز به معنی بن بست نیست و راه رفع نیز بوسیله رأی خوب مردم در انتخابات وجود دارد.

و ثالثا و از همه مهمتر اینکه "سیاه‌نمایی" از جانب مراجع اجتماعی و چهره‌های صاحب تریبون در یک کشور که جملگی از سفره امنیت و اقتصاد و مالیات کم همین کشور نان می‌خورند؛ رفتار پسندیده‌ای نیست. (اگر نگوییم خیانت است!)

آقای مستجابیان و دوستان ایشان اگر خیلی برای زباله‌گردها و کودکان کار و... احساس دلسوزی دارند، می‌توانند بخشی از مالیاتی که به دولت نمی‌دهند را به این افراد بدهند.

و از آنجا که تعداد افراد زباله‌گرد و خیابان خواب در ایران زیاد نیست به نظر می‌رسد سلبریتی‌های ایرانی می‌توانند با درآمدهای سرشار خود تمام این افراد را پوشش بدهند تا دیگر ولو با یک عکس (که در تمام حکومت‌های جهان نیز چنین عکس‌هایی پیدا می‌شود) هم نشود اقدام به انتشار یک تصویر سیاه از ایران اسلامی کرد.

در اینجا لازم به توضیح است که نظیر این رفتار سیاه‌نمایانه برخی سلبریتی‌های ایران هرگز در کشورهای صاحب صنعت سینما دیده نمی‌شود و بلکه در جهتی کاملا برعکس شاهد هستیم که سلبریتی‌ها در این کشورها بعنوان حامیان پر و پا قرص پرچم و حاکمیت شناخته می‌شوند.

فی‌الجمله این شرط آدمیت نیست که عده‌ای بهره‌مند از فضای آرام سیاسی و امنیتی در ایران و برخوردار از درآمدهای کلان که البته مالیات چندانی هم نمی‌دهند؛ در صف اول شکایت از وضع موجود قرار داشته باشند.

این مسئله یقینا موجب طرد این قشر از سوی مردم خواهد شد...
Share/Save/Bookmark